Nastolatek zgwałcił konia!

Nastolatek zgwałcił konia!Pijany 17-latek z Węgorzewa (woj. warmińsko-mazurskie) dopuścił się gwałtu na kucyku.

Policja zatrzymała na gorącym uczynku 17-letniego mieszkańca Węgorzewa, który gwałcił na polu kucyka. Za seksualne wykorzystywanie zwierzęcia Patryk Ś. otrzymał 500 złotowy mandat.
Policjantów powiadomił właściciel konika, który dojrzał 17-latka jak kręci się na jego polu wśród pasących się koni - Na miejsce został wysłany patrol- informuje asp. Mariola Ostaszewska z KWP w Olsztynie. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, oniemieli z wrażenia. Zastali na  polu 17-letniego mężczyznę, który gwałcił małego kucyka - dodaje rzeczniczka.

Stróże prawa nie zamierzali dłużej patrzeć na ten ohydny obrazek, tylko zatrzymali dewianta.  Na komisariacie okazało się że we krwi 17-latka jest ponad promil alkoholu. Zoofil noc spędził w areszcie. Kiedy wytrzeźwiał został ukarany 500-złotowym mandatem za wykorzystanie zwierzęcia do celów niezgodnych z jego naturą. Jednak to nie koniec jego problemów. Na wniosek organizacji opieki nad zwierzętami sprawą zajęła się prokuratura.

Za znęcanie się nad zwierzętami grożą mu dwa lata wiezienia. Trzeba tu dodać że koń był płci męskiej.

źródło: fakt.pl

saurant

znalazła niusa na fakt.pl.

2 komentarze

 
 • Jaś PytaLski

  "Kiedy wytrzeźwiał został ukarany 500-złotowym mandatem za wykorzystanie zwierzęcia do celów niezgodnych z jego naturą". Popatrz a mężczyzna mężczyznę może i to bezkarnie...

 • Mariolaa^^ bez łezz

  chyba ktoś powiedział mu o waleniu konia i pomylił się chłopiec:P  heh..:0

  Szkoda tylkoo kucykaa ;(
  lepiej zrubcie mu jakiejś testyy :[ na hiff