Plemniki w basenie? Młoda polska turystka w ciąży!

Plemniki w basenie? Młoda polska turystka w ciąży!

Pewna klientka biura podróży z Krakowa zażądała od firmy turystycznej... alimentów. Twierdziła, że zaszła w ciążę, bo w basenie hotelu, gdzie ją zakwaterowano pływały plemniki!

"Jeśli zajdziesz podczas wakacji w ciążę, nie zwalaj winy na biuro podróży i plemniki w basenie. Taka skarga już była" - pisze Dziennik Zachodni publikując listę głupich, głupszych i najgłupszych skarg klientów biur podróży.

"Było miło, ale się skończyło. Każdy wakacyjny turnus obfituje nie tylko w zmiany na arenie towarzyskiej i rodzinnej, ale i skargi. Niektóre z nich trafiają na lata do żelaznego repertuaru anegdot branży turystycznej” - pisze Dziennik Zachodni.

Absolutnym hitem jest taka: córka jednej z turystek zaszła w ciążę, bo podobno w basenie hotelowym w Tunezji pływały plemniki. Konsekwencją była skarga, żądanie wysokiej rekompensaty i zwrotu pieniędzy za pobyt. Klientka domagała się także od biura... alimentów.

Myślicie, że udało się jej wydać sprawę w sądzie a ciążą córki rzeczywiście była efektem kąpieli w basenie? A może raczej basenowych igraszek?

źródło: fakt.pl

5 827 czyt.
100%24
monaster

znalazł niusa na fakt.pl.

4 komentarze

 
 • Boska:)

  Boska:) 27 gru 2012 ip:17856139

  pojechane..
    
  dała du......py to niech bawi bachora..  

 • Jarek

  Jarek 27 lip 2012 ip:7725479

  AAA no tak zapomnialem ze bin juz nie zyje :(

 • Jarek

  Jarek 27 lip 2012 ip:7725479

  O lol ja se do tenj tunezji przyjechalem i ztrzepalem do basenu :( oby detektywi fb aj ej kryminalne zagadki turystyki czy w11 mnie nie znalazlo jade do bin ladena moze mi pomoze :(

 • plemnik ?

  plemnik ? 19 lip 2012 ip:835146

  a znacie tegoroczne wakacyjne hasło;

  ANI ADRESU, ANI OKRESU !