Listonosz ojcem 1300 nieślubnych dzieci!

Listonosz ojcem 1300 nieślubnych dzieci!87-letni były listonosz z Nashville (US) jest ojcem co najmniej 1300 dzieci! Okazuje się, że emerytowanemu pracownik poczty oprócz doręczanych przesyłek, zostawiał gospodyniom cząstkę siebie. Prawdziwa liczba jego nieślubnego potomstwa jest nieznana.

87-latek z Nashville roznosząc pocztę spłodził co najmniej 1300 sztuk potomstwa! Staruszek, którego sława obiegła Stany Zjednoczone przyznaje, że w tamtych czasach (chodzi głównie o lata 60 ubiegłego wieku) antykoncepcja nie była zbyt popularna, a listonosz nie zwykł odmawiać kobietom, które proponowały mu seks. Jakim cudem tak wiele kobiet zapragnęło zaciągnąć doręczyciela poczty do alkowy? Otóż był on wyjątkowo podobny do Johnny'ego Casha - gwiazdora muzyki country.

- Nie mam się czego wstydzić. To były wspaniałe lata 60., a ja przypominałem Johnny'ego Casha. Niektóre kobiety naprawdę wierzyły, że nim jestem. Nie wiem, czy było to tylko ich usprawiedliwieniem, ale kimże byłem, żeby odmawiać propozycji "szybkiego numerka" - mówił lokalnym mediom listonosz rozpłodowy.

Sprawa wyszła na jaw dzięki przypadkowi. 15 lat temu prywatny detektyw Sid Roy zajmował się sprawą ustalenia ojcostwa dwóch - wydawałoby się - niespokrewnionych mężczyzn. Po krótkim śledztwie okazało się, że mają tego samego ojca. Detektyw postanowił sprawdzić, czy panowie mają więcej rodzeństwa, o którym im nie wiadomo. Przez 15 lat, cały swój wolny czas poświęcił na prowadzenie śledztwa. Z pomocą przyszedł mu zwiększony dostęp do badań DNA. Teraz ma pewność, że 87-latek ma co najmniej 1300 dzieci, choć - jak twierdzi detektyw - to może być wierzchołek góry lodowej. Potomkowie listonosza nie zamierzają pozywać go do sądu.

1300 dzieci z pewnością stawia 87-latka w ścisłej czołówce najbardziej płodnych mężczyzn świata. Rekordzistą pod względem ilości potomstwa, miał być sułtan Maroka Mulaj Ismail, który spłodził blisko 900 dzieci.

źródło: fakt.pl/swiat/listonosz-ojcem-1300-nieslubnych-dzieci-,artykuly,614926.html

tetrablic

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #listonosz #dzieci

2 komentarze

 
  • Aaaa

    500+++++++++

  • Krokodylek13

    Myślałem że "Listonosz zawsze puka dwa razy" No...ale ten to się mega rozpędził.  I nagle +1300 znajomych na fejsie.