mydream2017

Zapraszam również tutaj: https://lol24.com/profil/dreamer1897
razem:   193
 • mydream2017

  Anna Delyla, no po prostu aniołek. Uwielbiam tą diablicę :devil:

 • mydream2017

  @Speker Oby nie zabrakło Ci opowieści i książek do czytania. No cóż cieszę się, że mam nowego czytelnika  :dancing:  :yahoo:  :bravo:

 • mydream2017

  @Speker Bo ludzie czytają coraz mniej a Ty widzę, że wręcz przeciwnie podnosisz wysoko do góry słupki czytelnictwa i co dla mnie ważne znajduję się w gronie tych autorów skoro mnie odwiedzasz. Pozdrawiam :)

 • mydream2017

  @Speker Przyznam, że spostrzeżenie trafne w punkt. Dzięki za odwiedziny. Pomyślności i żebyś miał w czym wybierać na LOLU :)

 • mydream2017

  @blondeme99 Sophie od nowa musi planować swoje jutro, da radę bo to złota dziewczyna :przytul:

 • mydream2017

  @blondeme99 Oj joj ależ miłe wrażenia goszczą w moim  umyśle kiedy czytam tak wspaniałe słowa :zakochany: Dziękuję Ci bardzo mocno za takie wsparcie ze strony kogoś kogo chce się naśladować. Wielkie dziękuję dla Ciebie :bravo:  :bravo:  :dancing:  
  Chciałbym Ci życzyć udanej zabawy gdziekolwiek ją spędzisz, motywacji do dzielenia się z nami losami Sophie i pomyślności na nowy rok :cheers:

 • mydream2017

  @Speker No cóż przyznam, że jestem pod wrażeniem, że i facet się zainteresował tą historią. Dzięki i pozdrawiam. Udanej zabawy i pomyślności w nowym roku :drinking:

 • mydream2017

  @Speker W końcu zmierzają w tym kierunku. Może i dobre przeczucia masz bo kto wie co szykuje dla nich przyszłość?  
  Wielkie dzięki za odwiedziny i dobre, motywujące słowa komentarza zachęcające do dalszej pracy. Pozdrawiam :)

 • mydream2017

  Dobrze, że ma Adama i ten widząc poniekąd swoje błędy pozwolił jej zostać u siebie. Czy to jakiś nowy początek? Edith z przytupem podsumowała motocyklistów- ostra dziewczyna! Lekko, emocjonalnie i wciągająco. Udane popołudnie :yahoo:  :bravo:  :dancing:

 • mydream2017

  Ranza ma power na zawołanie ale zabija bezwzględnie...Ranza i Gelda mają konflikt ale Jowin wiedział jak go zakończyć choć przyznam, że zachował się nie fair nagle atakując Ranzę. Niezłe zagranie Jowina aby się przekonać czy Ranza to gorąca dziewczyna- świetny pomysł z Twojej strony :bravo:

 • mydream2017

  @blondeme99 Za każdym razem odwdzięczasz się kolejną, wspaniałą częścią co pozwala nam się zastanowić nad życiem kiedy musimy dokonywać trudnych wyborów a taka nauka w dzisiejszym świecie kiedy ludzie odizolowują się od siebie komputerami, smartfonami to nauka warta każdych pieniędzy.

 • mydream2017

  Ale się porobiło... :mad: Dowiedziała się prawdy a teraz propozycja oświadczyn...Cóż za zwroty akcji. Czy nasza Sophie w końcu odnajdzie spokój? Będę za nią trzymał kciuki. Wspaniałe emocje i gra uczuć. Przepięknie :bravo:  
  Dla Ciebie również spokojnych świąt, nie objadał się by nie bolał Cię brzuch. Dziękuję :)

 • mydream2017

  No proszę Tenig osiągnął bardzo wysoki poziom. Szkoda, że Semana na własnej skórze przekonała się o jego potężnej mocy. Elaja jest skłonna oddać życie byle pokonać Hedosa czy to pomoże? Miejmy nadzieję, że Hedos odpowie za wszystko. Trzeba czekać za kolejną częścią :)

 • mydream2017

  @blondeme99 Miała przeczucie, że tak będzie lepiej. Mieć kogoś tak rozsądnego obok siebie to faktycznie jak wygrać na loterii życia. No cóż Twoje słowa potrafią zawstydzić każdego i bardzo Ci dziękuje za tak wspaniały komentarz dodający wsparcia w dalszym rozwoju i pracą nad tą opowieścią. Dziękuje bo uśmiech wypełnia cały mój dzień  :zakochany: