brzytkwa

30 lat
Wkurzają mnie osoby, które nie potrafią przyjąć konstruktywnej krytyki na klatę.
razem:   76 14
 • brzytkwa

  @nienasycona  Z tym 1-10 było bardzo niedojrzałe, ale ogarnęłam się i przestałam tak pisać.
  Chwila, Agnieszka, może źle zrozumiałam, ale jeśli komentowałabym ze swojego prawdziwego konta, to w porządku. Natomiast jeśli komentuję z innego, to już nie jest okey. Wytłumaczysz mi, o co Ci chodzi? Wydaje mi się, że krytyka jest krytyką.

 • brzytkwa

  @nienasycona Ty komentujesz/krytykujesz opowiadania w kategorii erotyczne, ja — miłosne. Naprawdę nie widzisz różnicy? W taki razie wytłumaczę — w miłosnych z reguły obracają się dużo młodsze osoby, więc nie potrafią przyjąć krytyki tak jak osoby starsze. Nie stawiam się ponad wszysykich. Bo co? Bo skrytykowałam?

 • brzytkwa

  @Madziaaa Negatywnych, ale uzasadnionych uwag się nie boję, po to wstawiam tu i na inne strony opowiadania, aby dowiedzieć się, co muszę poprawić. Tu się rozchodzi o hejty. Chyba nie przeczytałaś powyższych komentarzy. W żadnych tekście, który byłby idealny (nie spotkałam się tu z takim) nie napisałabym o braku przecinków czy innych błędach. No, ale skoro jesteś tego taka pewno, to podaj mi jedno opowiadanie, gdzie zrobiłam takie coś. NIGDY nie napisałam, że coś jest ch***we. Zastanów się, co piszesz dziewczyno. Krytykę potrafię przyjąć, ale nie właśnie takie "ch***we", " do d**y". Nikt mnie tu nie musi lubić. I wcale się nie dziwię, że mnie nie lubią, bo każdy by chciał dostawać komentarze "pięknie", " cudownie" itd.

 • brzytkwa

  @nienasycona Mam swoje lata, wystarczająco dużo w życiu przeszłam i wiem, że ludzie nie zawsze tacy są, nie musisz mi tego pisać, Agnieszko. Zresztą nie porównuje życia realnego z wirtualnym, bo jest to głupotą. Napisałam, dlaczego to nie jest tchórzostwo. Mój argument nie był wystarczająco przekonywujący — trudno.

 • brzytkwa

  @Lala Podaj konkretny przykład, w którym brakuje jednego przecinka lub jednej kropki, a które skomentowałam...

 • brzytkwa

  @nienasycona Ja wolę tego uniknąć. Co w tym dziwnego? Jeśli ktoś nie wie, że moje "drugie ja" to brzytkwa, ocenia moje opowiadanie obiektywnie. A tylko o to mi chodzi — ocenę opowiadania na jaką rzeczywiście zasługuje.

 • brzytkwa

  @nienasycona To jest tchórzliwość? Nie piszę ze swojego nicku, bo wiem, że w takim wypadku dostałabym komentarze typu „ch***owe, nie pozdrawiam" (już taki dostałam). Jaki w takim razie byłby sens wstawiania tutaj swoich opowiadań, jeśli przykładowo dwie osoby napisałyby, co jest dobrze, a co nie, a piętnaście innych właśnie takie coś? To absolutnie nie jest tchórzostwo.

 • brzytkwa

  @brzytkwaczek i nie w moim mniemaniu, bo ja nigdzie nie napisałam, że są plebsem. Nie wkładaj mi słów, których nie napisałam.

 • brzytkwa

  @brzytkwaczek Chyba nie wiesz, co to rozdwojenie jaźni. Nie komentuję pod właściwym nickiem, bo zostałabym zhejtowana, gdyż jestem pewna, że niektórzy nie potrafią się pogodzić z prawdą. Nie dlatego, że się wstydzę, bo nie mam czego. Utwierdziłaś się w przekonaniu z kim masz do czynienia, tak? To z kim? Nie podawaj mojego nicku, napisz do mnie na poczcie, w wiadomości prywatnej...

 • brzytkwa

  @lovegreatstories jak dla mnie ta konwersacja jest ciekawa. A wręcz zabawna, gdy mogę patrzeć, jakie głupoty piszess

 • brzytkwa

  @lovegreatstories Piszę, ale tutaj nie wstawiam. Przewrażliwiona to Ty jesteś, kochana, na krytykę.

 • brzytkwa

  Nie stawia się trzech kropek, a następnie kropki, interpunkcja leży, "niedaleko" pisze się razem, w ogóle to mało wiarygodne, że sąsiadka wynajęła dziewczynie mieszkanie. Nie są to najtańsze rzeczy. Historia dzieje się za szybko, nie podoba mi się, nie czytam dalej.

 • brzytkwa

  Brakuje polskich znaków, wielu przecinków, zaimki osobowe w opowiadaniu pisze się małą literą, na końcu zdania czasami brakuje kropki. Sama sytuacja opisana powyżej jest mało realna, co nie pomaga wyobraźni. Zdecydowanie nie.

 • brzytkwa

  Każda wypowiedź bohatera zaczyna się od nowego akapitu, po znakach interpunkcyjnych jest spacja, źle pisane dialogi, na początku brakuje polskiego znaku, brakuje dużo przecinków. Co do samego tekstu, to Ola coś szybko wsiadła na motor i zgodziła się pojechać z nieznajomym chłopakiem. Za mało opisów (praktycznie w ogóle), za dużo dialogów, które nie wyrażają żadnych emocji.

 • brzytkwa

  Jak na tak krótki tekst brakuje wielu przecinków, „wprawdzie" pisze się razem, nie ma takiego słowa jak „zapryszczonym". Zobaczymy, jak dalej, bo tekst za krótki, żeby ocenić na podstawie treści.

 • brzytkwa

  Brak wielu przecinków, zaimki osobowe małą literą, cyfry w opowiadaniu pisze się słownie, "pomachałam szyderczo"? Pierwszy raz o takim czymś słyszę. Zaśmiałam się szyderczo – tak, ale pomachałam szyderczo – nie. Źle pisane dialogi.  W jedym miejscu, jakoś pod koniec, napisałaś "zaśmiał się", a powinno być "zaśmiała się". 1,5/10