Halusien

Alicja z Oława
Uwielbiam czytać. Kocham Rock i taniec.
razem:   thumb_up 23
 • Halusien

  Świetna część! Lubię pomieszanie sensacji, miłości i erotyki. W Twoich opowieściach zawsze coś się dzieje.
  Cieszę się, że Mila i Stefano znaleźli drogę do siebie. Cieszę się też tym, że teraz mogą być razem. I cieszy mnie to, że obie nasze pary doczekały się potomstwa.
  Fajnie się czyta o dalszych losach bohaterów z pierwszej części. Jednego, czego mi brakuje, to tłumaczenia, również angielskich dialogów.
  Pozdrawiam i lecę do meteorów!

  3 cze 2019

 • Halusien

  @Sensi11  
  Czyli jest szansa na opowieść o Wojtku. Dobry chłopak, może życie go przyjemnie zaskoczy?

  25 paź 2018

 • Halusien

  O tak! Teraz czuję satysfakcję! Bo jak zmarnować taką miłość? Trochę trwało nim się zeszli. Ten czas, chyba, tylko im udowodnił, że nie dadzą rady być bez siebie lub związać się z kimś innym. Jeszcze wisienka na torcie, ich dzieciątko, które teraz w spokoju, od początku mogą kochać!
  Cudnie, że i pozostałym się dobrze ułożyło. Chociaż, został jeszcze Wojtek. Myślę, że i on w końcu znajdzie swoje szczęście.
  Jeszcze raz dziękuję za tę powieść. Teraz, kiedy jest już cała, z pewnością do niej wrócę, by na spokojnie, przeczytać całość. Taka jestem, że lubię wracać do ulubionych filmów lub książek! Pozdrawiam! Chętnie poczytam też coś Twojego, nowego!

  19 paź 2018

 • Halusien

  Mnie też dzisiaj złamałaś serce!
  Nie mogę pojąć tego co się stało!

  9 paź 2018

 • Halusien

  Uff! Jaka ulga, że nie są rodzeństwem! Jak jednak i czy, odbudują to, co ich łączyło? Tyle cierpienia, bólu. Czy dasz im druga szansę?

  30 sie 2018

 • Halusien

  Pod kolejnym wrażeniem! Współczucie, to to co w tej chwili czuję. Myślę, że dość nieszczęść ich spotkało! Utrata dziecka boli chyba najbardziej. Mam nadzieję, że matka Nicoli dojdzie do siebie i wyjawi tajemnicę poczęcia Nicoli i ten wyzuty z uczuć człowiek okaże się nie być jej ojcem! A zbrodniczej parze, Ani i Krzyśkowi, życzę jak najgorzej!

  13 sie 2018

 • Halusien

  @Be Ja ściągnęłam całą aplikację Wattpada, a tam po nicku lub tytule znajdziesz Sensi. Siedzę tam już dwa lata i znalazłam ciekawe perełki. Pewnie, że jest i dużo dziwnych prób pisarstwa, są jednak i bardzo wartościowe. Zachęcam do szukania...

  13 sie 2018