AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   1 044 48
 • AnonimS

  @agnes1709 dzięki. Łapa w dół mi nie przeszkadza. Tylko chciałbym wiedzieć czemu. Poza tym ktoś systematycznie daje mi łapę w dół wszędzie. Nawet przy dowcipach hehehe. Prowokuję, może się ujawnić.

 • AnonimS

  @MEM akurat widziałem. Jak wybuch gazu wywalił 3 piętrową kamienicę. Zginęło 17 osób. Tu nie chodzi o drobiazgi tylko o podstawowe części ciał. Ekshumacje pokazały jak to pomieszali.

  Najpewniej Rosjanie w ogóle nie przeprowadzali sekcji ofiar smoleńskiej katastrofy. Marszałek Sejmu Ewa Kopacz (56 l.), która była w moskiewskim prosektorium, twierdzi, że patolodzy w Moskwie mieli je zrobić raptem w ciągu jednej doby. Ale nasi specjaliści mówią, że to niemożliwe. - W tak krótkim czasie nie da się przeprowadzić prawie 100 sekcji - zapewniają nasi specjaliści.
  Standardowa sekcja zwłok trwa jakieś cztery godziny. Jeśli potrzebne są szczegółowe analizy, ciało jest badane nawet dwa dni. Tyle właśnie trwała sekcja, jaką na ekshumowanym ciele Przemysława Gosiewskiego (†46 l.) przeprowadzili polscy biegli. Tak samo mówiła że polscy patomorfolodzy w tych sekcjach uczestniczyli . Lekarze zaprzeczyli przed sądem.

 • AnonimS

  @MEM mylisz pojęcia a może to brak wiedzy. Te odznaczenia przyznał śp. Lech Kaczyński członkom Memoriału w uznaniu za pomoc w wyjaśnianiu zbrodni katyńskiej z czasów stalinowskich.

  Marszałek Bronisław Komorowski, który pełni obowiązki prezydenta, odznaczył w sobotę w Moskwie Rosjan zasłużonych dla ujawniania prawdy o zbrodni katyńskiej oraz osoby, które brały udział w akcji po katastrofie lotniczej koło Smoleńska.

  Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP odznaczony został prokurator wojskowy, gen. Aleksander Tretiecki, który kierował w latach 1990-92 śledztwem w sprawie zbrodni katyńskiej, prowadzonym przez Główną Prokuraturę Wojskową najpierw ZSRR, a później Rosji.

  Krzyż Oficerski Orderu Zasługi RP otrzymał szef stowarzyszenia Memoriał Arsienij Rogiński, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski - proboszcz smoleńskiej parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny o. Ptolemeusz Jacek Kuczmik, a Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi RP - prezes i wiceprezes Stowarzyszenia "Dom Polski" w Smoleńsku, Rościsława Tymań i Stanisława Afanasjewa oraz Aleksiej Gurzow.

  Są to odznaczenia, które przyznał jeszcze prezydent Lech Kaczyński.

  Marszałek Sejmu odznaczył także 20 osób, które brały udział w akcji po katastrofie prezydenckiego samolotu, m.in. lekarzy sądowych, laborantów, wojskowych, pilotów, strażaków i ekspertów medycyny sądowej.

 • AnonimS

  @MEM to jest wypowiedź Bronisława Komorowskiego dla Polsat news.  
  Rosjanie składali ciała wedle tego, jak im się wydawało"
  - Wszyscy doskonale wiedzieli, że Rosjanie szukali ciał i składali wedle tego jak im się wydawało, że to pasuje – jeden fragment do drugiego. Tysiące błędów było, tylko o tym wszyscy wiedzieli - mówił były prezydent w Polsat News.Co za różnica jest dzisiaj, że przychodzą na grób, który jest prawdopodobnie grobem innego kolegi, który zginął w tej samej akcji?...
  Pamiętam jak p. Komorowski mówił że państwo polskie zdało egzamin. A na tym nagraniu / Tysiące błędów było, tylko o tym wszyscy wiedzieli / . Wynika z tego że wiedziała ówczesna władza .

 • AnonimS

  @MEM to moja opinia. Z tymi odznaczeniami trzeba było poczekać do zakończenia śledztwa a nie włazić ludziom Putina do dupy.

 • AnonimS

  @MrHyde bo jestem chrześcijaninem. Ale zarówno judaizm jak i islam też uznaje upadłe anioły.
  Σατανᾶς, Satanás; arab. ‏شيطان‎, Szajtan) – w chrześcijaństwie, judaizmie i islamie jest to jeden z aniołów, który zbuntował się przeciwko Bogu i pociągnął do buntu inne anioły, główny sprawca zła na świecie. Niekiedy bywa utożsamiany z Lucyferem lub Belzebubem.

 • AnonimS

  @MEM jesteś monotematyczna. Platformersi aż piszczeli żeby objąć schedę. Wręczanie wysokich odznaczeń państwowych ludziom, którzy wszystko robili żeby jak najmniej faktów przekazać stronie polskiej to ......

 • AnonimS

  @MrHyde widzisz Kolego człowiek całe życie się uczy. Ale demonologia nie jest oddzielnym przedmiotem Tylko dziedziną religioznawstwa.  Masz tu krótki wykład  

  Demonologia i angelologia

  Powyższe działy religioznawstwa są  związane z eschatologią - doktryny dotyczącej tego, co jest po śmierci człowieka. Jako, że czarnoksiężnicy często uciekali się do pomocy demonów, a też z kolei związane są ściśle z aniołami, warto się przyjrzeć im bliżej. Najpierw jednak wyjaśnijmy sobie czym tak naprawdę jest istota pochodząca z piekła, a czym z nieba.

  Demon - zły duch, mający władcze usposobienie, dążący do władzy nad człowiekiem. Występuje w wielu kulturach, najczęściej ludzie wyobrażają go sobie jako potwora, jednak może być również uosobieniem różnych emocji lub zboczeń takich jak nekrofilia, pedofilia i inne.

  Anioł - bezcielesna istota, mająca za zadanie zwalczanie demonów. Posiada rozum i wolną wolę daną mu przez Boga.

  Warto wspomnieć, że zarówno demony jak i anioły są podporządkowane Bogu i muszą spełniać jego wolę. Istnieją jednak demony, które przez swoje wybujałe ambicje zbuntowały się, zostając tym samym diabłami. Dążą do przejęcia władzy nad światem, jednak nie są w stanie pokonać Boga, który je stworzył.

  Podział Diabłów i Aniołów

  1. Anioły dzielą się na triady:

  Triada pierwsza:

  Serafiny: Uriel, Kemuel, Serafiel, archanioł Michał
  Cherubiny: Ofaniel, Zofiel, Cherubiel
  Trony: Razjel, Zabkiel, Jofiel, Orifiel

  Triada druga:

  Panowania: Zachrael, Muriel, Chaszmal
  Mocy/Cnoty: Tarszisz, Gabriel, Barbiel, Haniel
  Potęgi: Werchiel

  Triada trzecia:

  Zwierzchności/Księstwa: Haniel, Rekuel, Amael, Nisroch
  Archaniołowie: Michał, Gabriel, Rafał
  Aniołowie: Faleg, Andachiel, Chajliel  2. Diabły dzielą się na kręgi:

  Krąg pierwszy:
  Serafiny: Szatan, Abaddon, Asmodeusz, Lewiatan
  Cherubiny: Azazel, Belzebub, Berith
  Trony: Forneas, Fokalor, Raum, Gresi

  Krąg drugi:
  Panowania: Paimon, Rosier, Balam
  Mocy: Agares, Barbator
  Potęgi: Beleth, Krokel, Wal, Gaap

  Krąg trzeci:
  Księstwa: Belfegor, Nithae, Imamiah
  Archaniołowie: Mefistofeles, Zagiel, Ananael
  Aniołowie: Astoret, Kajm

  Do trzech najważniejszych diabłów należą:

  Lucyfer - ukazuje się pod postacią pięknego młodzieńca, staje się czerwony, gdy ktoś go rozgniewa. W jego wyglądzie nie ma nic potwornego.  

  Belzebub - czasami ukazuje się pod postacią potwora - kozła z długim ogonem lub monstrualnego cielęcia. Najczęściej pojawia się pod postacią ogromnej muchy. Gdy jest zły pluje ogniem i wyje jak wilk.  

  Astarot - zwykle ukazuje się pod ludzką postacią, czarną lub białą, a czasami jako osioł.

 • AnonimS

  @MEM  .... chcieliście uśmiechnięta Kopacz to macie. A teraz p.o prezydenta.  
  Pełniący obowiązki prezydenta Polski, marszałek Sejmu Bronisław Komorowski odznaczył Rosjan zasłużonych w ujawnianiu prawdy katyńskiej oraz biorących udział w akcji po katastrofie polskiego samolotu pod Smoleńskiem. Uroczystość odbyła się w Ambasadzie Polski w Moskwie.
  Za wybitne zasługi w badaniu i ujawnianiu prawdy katyńskiej trzech Rosjan zostało udekorowanych Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród odznaczonych jest generał Aleksander Tretieckij, który kierował pracami grupy śledczej Głównej Prokuratury Wojskowej powołanej do badania sprawy katyńskiej oraz Arsienij Rogiński ze stowarzyszenia "Memoriał".

  Natomiast za wybitne zasługi i zaangażowanie w działania podjęte po katastrofie samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem dwudziestu Rosjan zostało udekorowanych Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród nagrodzonych są pracownicy Centrum Ekspertyz Sądowych w Moskwie, strażacy i pracownicy Urzędu Spraw Wewnętrznych w Smoleńsku.

  Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie godła Rzeczypospolitej Polskiej odnalezionego na miejscu katastrofy polskiego samolotu pod Smoleńskiem. Ciekawe jak to skomentujesz....

 • AnonimS

  @MEM "Kopaczka smoleńska"    
  29 kwietnia minister zdrowia stwierdziła z trybuny sejmowej:
  Dziś wiem, że dotrzymaliśmy słowa. Dotyczy to nie tylko sprawy ciał, które trafiły, jak państwo wiecie, jako ostatnie na nasze lotnisko w liczbie 21 bodajże w piątek, bo najmniejszy skrawek został przebadany. Gdy znaleziono najmniejszy szczątek na miejscu katastrofy, wtedy przekopywano z całą starannością ziemię na głębokości ponad 1 m i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny. Każdy przebadany skrawek został przebadany genetycznie. Dlatego jest ta dzisiejsza informacja i to, co się dzieje na tej sali - szczera rozmowa z państwem. Szczególnie wam, bo wy prosiliście o tę informację, chcielibyśmy przekazać, że z pełną starannością zabezpieczyliśmy wszystkie szczątki, jakie znaleziono na miejscu wypadku.

  Jej słowa nabrały fatalnego wydźwięku po tym, gdy kolejne grupy Polaków zaczęły na miejscu tragedii odnajdywać ludzkie szczątki, fragmenty samolotu i rzeczy osobiste ofiar.

 • AnonimS

  @MrHyde oj tam wszystko można studiować.  Pytasz i masz.
  Chrześcijańska demonologia, stanowiąca tematykę wykładu, opiera się na studiowaniu nauczania na temat istnienia i działania demonów oraz jest ściśle związana z angelologią. Szatan i jego demony - jako upadli aniołowie, prowadzą ciężką batalię przeciwko Bogu, jego świętym aniołom, ludowi Bożemu i całemu światu.

  Pełny opis:     
  1.Biblijne i patrystyczne źródła wiedzy o szatanie jako duchu złym – sprawcy zła w świecie i szkodzącym ludziom

  2. Natura i osobowy charakter szatana

  3. Realność szatana

  4. Lucyfer i jego wpływ na upadek człowieka

  5. Następstwa upadku złych duchów w dziejach świata

  6. Zgubny wpływ złych duchów na codzienną egzystencję ludzi

  7. Mediumizm, spirytyzm, magia, wróżbiarstwo, itp.

  8. Rozpoznawanie ataków Złego i sposoby jego zwalczania

  9. Szatańskie sposoby "uzdrawiania" jako bluźnierstwo wobec Boga

  10.Korzystanie z rad Kościoła przy reakcji wobec opętań i demonów

  11. Egzorcyzmy oraz ich stosowanie w formie prostej i uroczystej

  12. Królestwo szatana jako antyteza królestwa Bożego

  13. Działanie Złego w wywoływaniu złych duchów i magii

  14. Szatan w religii i kulturze współczesnej

  15. Konieczność nowego otwarcia na dar „rozróżniania duchów”

  Przyjemnej lektury :yahoo:

 • AnonimS

  @MEM "Zgodnie z tą instrukcją zakazuje się pracownikom noszenia w miejscu pracy widocznych oznak politycznych, światopoglądowych czy religijnych. W szczególności dotyczy to krzyża chrześcijańskiego, chusty islamskiej lub żydowskiej kipy. Wymóg poszanowania zasady neutralności nie obowiązuje pracowników WABE pracujących w głównej siedzibie, ponieważ nie mają oni kontaktu z klientami."  Podwójne standardy.
  Słowa mama i tata przeszkadzają też we Francji , Kanadzie niektórych miejscach w USA. Dla mnie to totalna głupota. Po pierwsze na razie jest więcej małżeństw heteroseksualnych więc jest ograniczanie praw większości przez mniejszość. Po drugie co ma tolerancja do nazewnictwo. Mimo swoich konserwatywnych poglądów mam wśród znajomych zarówno lesbijki jak i gejów. I oni twierdzą zgodnie ze takie krzykliwe parady z używaniem symboli katolickich robią więcej złego niż dobrego. Przede wszystkim zafałszowują obraz homoseksualistów, którzy się nie afiszują ze swoimi preferencjami seksualnymi.

 • AnonimS

  @merlin To nie ode mnie ta łapka na nie. Nie oceniam w ten sposób komentarzy pod swoimi tekstami. Ta taktyka hejtu i obelg zamiast merytorycznej dyskusji , przynosi niestety taki skutek, że sporo ludzi zwłaszcza młodych boi się ujawnić swoją opinią . Sporo osób do mnie pisze na PW z poparciem większości moich tekstów. Ale boją się robić tego w otwartej dyskusji. Do tego prowadzą niemerytoryczne ataki. Do zastraszania.