AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   946 18
 • AnonimS

  Nowy Świat Czarownic, cz. 49
  3 lut 9:19

  Jak zwykle mnożysz tropy i niewiele odkrywasz a mimo to.akcja posuwa się  naprzód.  Przewidzenie ruchów wiedżmy jest dla nich konieczne , jeśli  chcą utrzymać władzę  i życie. Jak widać wiedźma  potrzebowała dużo więcej mocy niż lady Berenika . Podejrxewam, ze duzą jej ilość zużywała na kamuflaż i zmiany postaci . Myślę  że zdobywanie niewolników dysponujących mocą, było głównym.celem  wypraw na ziemie barbarzyńców .  Poizdrawiam

 • AnonimS

  Życzenia świąteczne
  1 lut 19:17

  @PanDemonium tobie nie życzę tchórzu, ukrywajacy się pod profilem prywatnym.

 • AnonimS

  BASZA część 18
  30 sty 13:38

  @agnes1709 w tzw grach bdsm czesto ulegli przejmują rolę zwierząt.  Najczesciej psów ( tresura Ewy przez Magdę w innej opowieści) a takze koni ( pony) . Najczęściej jest to tresura na lonży ale  bywają równiez zawody jeżdzieckie. Albo na grzbiecie albo.w lekich powozach czy rikszach. Dziękuję za komentarz.

 • AnonimS

  Zniewolona cz.10
  28 sty 15:24

  @agnes1709 i pozbawisz siebie i nas przyjemności?

 • AnonimS

  Zniewolona cz.10
  28 sty 12:31

  Czy żyje czy nie żyję to.i tak obie mają przejebane. Zestaw na tak.

 • AnonimS

  BASZA część 18
  23 sty 11:48

  @Somebody ⚘. Nie znałem Ciebie z tej strony. Pozdrawiam

 • AnonimS

  BASZA część 18
  23 sty 11:43

  @Somebody wielkie dzięki za komentarz. Faktycznie w czasie takich prób reakcje są rózne. Bywają rezygnacje, ale wtedy w mojej ocenie jest to też porazka dominujacych. Tak naprawdę bdsm to.jest wspólne przekraczanie kolejnych granic. Mozna byc perfekcjonistą w zakresie stosowania technik a jednoczesnie marnym dominujacym. Jesli miedzy dom a sub powstanie specjalna więź, wtedy można stopniowo przekraczać bariery. W konkretnym przypadku obie kobiety zwłaszcza R były wprowadzane powoli najpierw para, potem trójķąt i dopiero wieksze grono. Młodszy niewolnik tak samo. Musiał być swiadkiem.jak pozostali niewolnicy zabawiali się miedzy sobą. Na tyle mu zalezalo na służeniu Lady A ze zdał i ten jakże trudny tesr. Pozdrawiam

 • AnonimS

  BASZA część 18
  23 sty 6:52

  @Bordo wyobraż sobie ze czytałem zarówno  Szekspira jak i Biblię. Czy to mie tam jest napisane " nie sądżcie, bo będziecie sądzeni" i       " kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem" ?

 • AnonimS

  Masquerade, czyli bal
  23 sty 6:43

  @AgnessaNovvak chciało. Lubię dokladnie wiedzieć i tyle.