AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   996 19
 • AnonimS

  @MEM to masz dziś z gazety wyborczej "Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało we wtorek o nowych ustaleniach w śledztwie dotyczącym byłego ministra transportu Sławomira Nowaka. Śledczy zabezpieczyli majątek polityka.
  CBA w wydanym we wtorek komunikacie informuje, że funkcjonariusze zabezpieczyli "środki pieniężne pochodzące z przestępstw korupcyjnych popełnionych przez Sławomira N.". Pieniądze miały być "ukryte w dwóch specjalnie przygotowanych skrytkach". Chodzi o gotówkę w kwocie 4 mln 163 tys. zł (w tym 536 tys. 400 euro, 470 tys. dol. i 30 tys. zł). Zabezpieczono także inne składniki majątku byłego ministra transportu w rządzie PO-PSL, które - według informacji przekazanych przez CBA - pochodziły z przestępstw korupcyjnych. Biuro wymienia dwa mieszkania (o szacunkowej wartości ok. 2 mln zł) i luksusowy samochód marki Land Rover." I komentarz Budki ...To ordynarna ustawka służb - mówił Borys Budka o sprawie Sławomira Nowaka. -
  Akurat też jestem tu zdania że potrzebny jest akt oskarżenia i sąd.

 • AnonimS

  @MEM nie podwójny standard. Ale tematy wybieram. Bo .nie widzę poza mną kogokolwiek kto się interesuję zarządzaniem Warszawą. Cokolwiek by się nie działo wszyscy przyklepują i pozamiatane. Komisja z aktualnym wce prezydentem Pawłem Rabiejem zakwestionowała i .nakazała zwroty i wypłatę odszkodowań za złodziejską prywatyzację  ? I co ? I cisza.kolejny przykład. Poczytaj sobie co niejaki Budka z PO mówi od początku Aresztowania Nowaka ? Czemu nie milczy i.nie czeka na akt oskarżenia i wyrok sądu?

 • AnonimS

  "Rurociągi przesyłające ścieki pod dnem Wisły do oczyszczalni „Czajka” zostały zbudowane z nieodpowiedniego materiału. Zamiast planowanych pierwotnie rur stalowych użyto kompozytowych – mówi w/ekspert w dziedzinie projektowania i budowy oczyszczalni inż. Janusz Waś.
  W ocenie inż. Janusza Wasia prezesa i głównego technologa firmy BIOPAX-WBWW, rurociąg ułożony pod dnem Wisły, który dwukrotnie uległ awarii, został zbudowany z materiałów kompletnie nieodpornych na ścieranie.
  Proszę sobie wyobrazić, jak po dnie rurociągu idzie z prędkością jednego metra na sekundę gruz. On szlifuje, rozcina ściany rury. Sytuacja taka nie powinna mieć miejsca, ponieważ na początku syfonu jest hala krat, gdzie przynajmniej te większe zanieczyszczenia powinny być separowane. Jak jednak wynika z zamieszczonej w internecie wypowiedzi prezydenta Trzaskowskiego, oczyszczanie mechaniczne ścieków uruchomiono dopiero po awarii
  — wyjaśnił Waś.
  Ekspert zwrócił uwagę, że materiał, z którego zbudowano rurę ułożoną w tunelu nie jest odporny na odkształcenia sprężyste.
  Złe połączenie
  Część pionowa rurociągu i kolano przekierowujące rurociąg w poziom są stalowe. Stal bardzo dobrze pracuje w zakresie odkształceń sprężystych. Tę sprężystą konstrukcję połączono jednak ze sztywną rurą z tworzywa, zaraz za stalowym kolanem, a na dodatek między nimi nie ma żadnego kompensatora
  — oznajmił.
  Dodał, że połączenie to musiało puścić, bo spotykają się tu bezpośrednio dwa materiały o różnej charakterystyce pracy.
  Inżynier Waś ujawnił, że zgodnie z początkowymi planami rurociąg miał być wykonany w całości ze stali. Ktoś jednak zmienił projekt i zastosował rury kompozytowe łączone na płytki kielich."

 • AnonimS

  Czytałem
  Zestaw na tak

 • AnonimS

  @MEM mnie z takiego powodu, że jako były członek kapeli grającej na dancingach, wiem że za zamówienie utworu ( najlepiej z dedykacją ) się po prostu płaci. Na weselach tylko państwo młodzi byli zwolnieni z tego obowiązku.  :blee: . Mnie wkurza taka arogancja i to przypadłość wielu polityków bez względu na barwy i przynależność. To król słońce mawiał " Francja to ja". Ale to były inne czasy i wierzono, że król ma władzę od Boga. Nasi teraźniejsi "kacykowie" mają władzę z woli ludu i temu ludowi powinni służyć. A lud powinien ich za podobne zachowania rozliczać przy kolejnych wyborach.

 • AnonimS

  MEM ciekawe co na to powiesz hehehe.  
  Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy i niedoszły prezydent Polski wrócił do pełni życia po przegranej kampanii wyborczej. Bawi się, korzysta z życia i czuje się „Panem Warszawy”. Polityk PO wybrał się w sobotę na urodziny znajomej. Były one organizowane w modnym warszawskim klubie położonym nad Wisłą. Trzaskowski wdał się w sprzeczkę z DJ-em i próbował wymusić zmianę muzyki na „coś bardziej tanecznego”. Oburzeni internauci podkreślają: „Na miejscu Rafała Trzaskowskiego już bym pilnie prosił Kamila Dąbrowę o plan kryzysowego PR-u”.
  (Kryzys wizerunkowy na całego! Niedoszły prezydent Polski interweniuje na imprezie, bo była zła muzyka: „To jest moje miasto”)
  Trzaskowski do DJ’a: Moje miasto
  Na nagraniu opublikowanym na..... widać, jak prezydent Warszawy domaga się „puszczenia czegoś bardziej tanecznego” powołując się na pełnioną przez siebie funkcje.  A to z innego żródła...
  Rafał Trzaskowski został nagrany podczas rozmowy z didżejem grającym na imprezie w jednym z klubów nad Wisłą. Na filmie, opublikowanym przez serwis .. widać, że prezydent Warszawy bez maseczki podchodzi do stołu didżejskiego i prosi o "puszczenie trochę funku".
  "To jest moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę trochę funku, na chwilę, bo tu wszyscy chcą wam zrobić krzywdę" - mówił.
  W tym momencie ktoś zwraca uwagę, że niewiele osób ma na twarzach maseczki ochronne. Rafał Trzaskowski wyciąga maseczkę z kieszeni, zakłada ją na twarz, a kobiecy głos w tle proponuje, by podać prezydentowi mikrofon, bo "Rafał powie o maseczkach". "Puśćmy coś fajnego!" - zachęcał Trzaskowski didżejkę obsługującą imprezę.
  Dyskusja miała miejsce około godz. 1. "Zamówił Jamiroquai i odszedł" - poinformował pudelek powołując się na rozmowę ze świadkiem zdarzenia."

 • AnonimS

  Wreszcie się wyjaśniło, czemu moc młodych została zablokowana. Marcus musi uciekać do barbarzyńców. Pozdrawiam

 • AnonimS

  @MEM nie wiem jakie były przyczyny cięć edukacji. Wiem tylko że mój wnuk będzie miał mniej zajęć bo taka informację podała dyrekcja przedszkola. Sprawdziłem u znajomych nauczycieli , które uczą w szkołach zarówno podstawowych jak i średnich i tam to samo . Czekam na oficjalny komunikat ratusza i uzasadnienie.

 • AnonimS

  Przesłuchalem. Ale to.nie moje klimaty.

 • AnonimS

  @MEM podaję to co uważam za istotne. Tak samo jak Ty ...   Od początku mówię że Trzaskowski nie nadaje się na prezydenta miasta i nie ma pojęcia o zarządzaniu miastem. Nigdy się nie stykał z samorządem i nie umie z nim współpracować. To typowy polityk i prędzej by się sprawdził jako szef KO czy tego nowego ruchu niż na tak gorącym stołku. Kiedyś ktoś powiedział " i mądry i głupi popełniają te same błędy. Tylko mądry nigdy nie popełni dwa razy tego samego." Poza tym rządzenie dużym miastem wymaga całkowitego poświęcenia czasu i sił. A on próbuje złapać trzy sroki. Za ogon.