AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   thumb_up 1 025 thumb_down 67
 • AnonimS

  @MEM nie jedna. Dywersyfikacja dostaw gazu i ropy . Pawlak chciał z Gazpromrm  chciał podpisać jeszcze dłuższą umowę. Dostęp do zalewu wiślanego . RAd Tuska podpisał umowę w 2009 roku gdzie przepłynięcie przez Piławie trzeba zgłosić 15 dni wcześniej. a trzymanie złodziejskiej wyprzedaży majątku narodowego i wiele innych o których już pisałem. Np powołanie wojsk obrony terytorialnej.

  26 lut 2022

 • AnonimS

  A tak komentowali te słowa ówcześni czołowi politycy PO.    ŻeNie upilnował" - skomentował szef klubu parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski wtorkową wypowiedź Sławomira Nowaka, szefa gabinetu politycznego premiera, że minister Radosław Sikorski poleciał do Gruzji z Lechem Kaczyńskim, by "pilnować prezydenta". Jego zdaniem wystąpienie prezydenta było "zbyt emocjonalne".

  Zdaniem przewodniczącego klubu parlamentarnego PO Zbigniewa Chlebowskiego wtorkowa wypowiedź prezydenta Lecha Kaczyńskiego na wiecu w Tbilisi była nadmiernie emocjonalna i "nacechowana elementami konfrontacji"

  25 lut 2022

 • AnonimS

  Obejrzałem reportaż z mieszanymi uczuciami.  Nowością dla mnie było , pokazanie jego drogi politycznej i znaczenia w lokalnej społeczności. Facet zmontował wokół siebie taką grupę zwolenników że był nie do ruszenia przez nikogo. Mimo że w ostatnich wyborach na prezydenta miasta .grali przeciw niemu wszyscy wygrał je w cuglach . Tych co nie wiedzą informuje że pan Adamowicz najpierw zawiesił swoje członkostwo a potem został usunięty z PO. I wtedy przeciw niemu PO wystawiło Jarosława Wałęsę a PiS Kacpra Płażyńskiego.  Głównym zadaniem tego dokumentu było pokazanie że to PO zwalczała Adamowicza . "  za rządów premiera  Tuska(w 2013 r.) podległe mu CBA zawiadomiło prokuraturę ws. Adamowicza, a następnie rozpoczęło się prokuratorskie śledztwo zakończone postawieniem zarzutów. Skończyło się to wykluczeniem go z partii, a równolegle były prezydent Gdańska stał się przedmiotem krytycznych publikacji w liberalno-lewicowych mediach, takich jak „Gazeta Wyborcza”, TVN i „Newsweek”.
  Min Wałęsa o Adamowiczu: Niech się tłumaczy z walizki z pieniędzmi
  9 marca 2015 r. prezydent Gdańska Paweł Adamowicz usłyszał zarzuty w poznańskiej Prokuraturze Apelacyjnej ws. podania nieprawdziwych danych w swoich oświadczeniach majątkowych. Szefem rządu PO-PSL była wówczas Ewa Kopacz, a prezydentem Bronisław Komorowski". Wyjaśniam co zarzucano Adanowiczowi . Pominięcie we swoich oświadczeniach faktycznej ilości posiadanych mieszkań . Miał ich 7 a wykazał 6. Kiedy zarzucono mu że co najmniej dwa z nich kupił po zaniżonych cenach / osiedle Jelitkowo zaplacil połowę ich rynkowej wartości/ to rozdał mieszkania rodzinie i zostawił sobie dwa. Na zarzut że nie wykazał w oświadczeniu ogromnej sumy pieniędzy , odparł że to błąd mechaniczny powielany w oświadczeniach w kolejnych latach . A nadwyżka wzięła się min z darowizn rodziny i krewnych. On i jego rodzina otrzymywali duże sumy pieniędzy z okazji Świąt, imienin , komunii itd. rekord to darowizna na rzecz córki na komunię w kwocie 90 tys. Złotych.  
  Z ciekawostek . Teściowa p. Adamowicza prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą pośrednika ubezpieczeń , min ubezpieczała wszystkie szkoły. Janina A., teściowa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, która przekazywała jego rodzinie ogromne darowizny, dostała w 2010 roku pełnomocnictwo na działalność ubezpieczeniową od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (PSSE). Jednym z udziałowców Strefy jest miasto Gdańsk. do tego deweloperów i wielu innych przedsiębiorców. W efekcie Zarzuty składania fałszywych zeznań postawiła Prokuratura Krajowa Janinie A., teściowej prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Zdaniem prokuratury, A. miała składać nieprawdziwe zeznania w śledztwie dot. nieprawidłowości w oświadczeniu majątkowym prezydenta Gdańska.
  Ten trik z ubezpieczeniami już stosowała lwica lewicy Aleksandra Jakubowska której mąż też ubezpieczał wszystkie zakłady w opolskiem i okolicy. Reasumując . specjalnie nic nowego dla interesujących się takimi praktykami. A Ci co nie wiedzą albo udają że mnie wiedzą , to nie oglądają z reguły TWP. A happy end? Po tragicznej śmierci p. Adamowicza , jego żona pogodziła się z PO i została europosłanką. A majątek po sprawie spadkowej stał się legalny.  "Taki mamy klimat". Nie pierwszy i nie ostatni raz.  Nie mogę zrozumieć czegoś innego. Że facet z takimi zarzutami , zwalczany przez wszystkich wygrywa wybory.

  22 sty 2022

 • AnonimS

  @AlexAthame Cud (z prasłowiańskiego *čudo: dziwo[1]) – religijne określenie zjawiska lub zdarzenia, którego nie da się racjonalnie wyjaśnić przez odwołanie do przyczyn naturalnych, a które będąc niepojętym i niewyjaśnionym przez znane człowiekowi prawa natury, uważane bywa za sprzeczne z tymi prawami i za wyraz ingerencji Boga lub sił nadprzyrodzonych. W religiach niechrześcijańskich nazywany fenomenem.

  22 sty 2022

 • AnonimS

  @MrHyde czytaj ze zrozumieniem. Dałem ogłoszenie. Ponieważ Lol wymaga 500 znaków napisałem "Dodałem bo tekst wymaga 500 znaków." I wrzuciłem dodatkowy tekst jako ciekawostkę.  Tytuł też też jest jednoznaczny . Ogłoszenie i tekst z netu. Jak na 'wykształciucha' kiepsko z kojarzeniem.

  22 sty 2022

 • AnonimS

  @MrHyde kłamstwo to rzecz wymyślona. Ja się opafrlem na Internecie a to jest artykuł z  2015r

  12 sty 2022

 • AnonimS

  To jest źródło z którego korzystałem.
  9 GRUDNIA 2015
  Niewykonywanie orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego zamachem na demokrację? PO zrobiło to 48 razy

  Salonowi politycy, dziennikarze i „autorytety” straszą Polaków i Europę działaniami rządu Prawa i Sprawiedliwości. Zamieszanie wobec Trybunału Konstytucyjnego i niewykonywanie przez rząd Beaty Szydło, zdaniem polityków Platformy Obywatelskiej, orzeczeń TK dowodzić ma zamachu na demokrację. Okazuje się jednak, że to ekipy Tuska i Kopacz nagminnie nie realizowały orzeczeń instytucji powołanej do ochrony Ustawy Zasadniczej.

  Publiczny Portal Informacji o Prawie otwarty przez Rządowe Centrum Legislacji opublikował dane, z których wynika, w jak głębokim poważaniu rząd PO-PSL miał wyroki Trybunału Konstytucyjnego. Dzisiejsi krzykacze pieniący się na myśl o zmianach w składzie TK sami wielokrotnie, nagminnie i wręcz nałogowo działali wbrew orzeczeniom.

  W czasie rządów Platformy Obywatelskiej Trybunał Konstytucyjny wypowiadał się na próżno aż 48 razy.

  Pod względem obojętności koalicji PO-PSL na stanowisko Trybunału rekordowym był rok 2014. Wtedy też aż 15 orzeczeń spotkało się z ignorancją ludzi straszących nas obecnie zamachem na demokrację. Wśród nich znalazło się orzeczenie, że podniesienie wieku emerytalnego było niezgodne z Ustawą Zasadniczą.


  Powinieneś mnie przeprosić za zarzucanie kłamstwa. Bez sprawy sądowej .

  12 sty 2022

 • AnonimS

  @MrHyde nie kłamałem. To był przedruk  z netu. Ja często wrzucam teksty nie zawsze sprawdzając. Nigdy nie kłamię.

  12 sty 2022

 • AnonimS

  @MrHyde ,mało czytam , czekam `na operację oczu

  12 sty 2022

 • AnonimS

  Dla mnie wyrok do bani. Powinien dostać parę godzin prac społecznych. Np 30. Chodzi o najwyższy urząd w państwie. Ale u nas chamstwo ma się dobrze.

  12 sty 2022

 • AnonimS

  @AlexAthame Jemioła - symbol życia i płodności. Poznaj całą symbolikę gałązki jemioły
  Jemioła to symbol świąt Bożego Narodzenia - tradycja strojenia domów jemiołą rozpoczęła się już w XVII-wiecznej Anglii. Pocałunek pod jemiołą ma zapewnić szczęście w miłości i powodzenie. Jemioła symbolizuje życie, płodność i dostatek.Zwyczaj zawieszania gałązek jemioły podczas świąt wywodzi się z Anglii, gdzie najprawdopodobniej zaczął obowiązywać około XVII wieku. Jednak wierzy się, że źródło tego obyczaju jest znacznie starsze, przypuszczalnie Anglicy zaczerpnęli pomysł od Celtów, którzy niegdyś zamieszkiwali tereny Brytanii.Oni to też, jak twierdzą historycy, używali naparu z jemioły jako odtrutki, wierzyli również, że magiczna moc tego krzewu jest w stanie obronić ich przed demonami i innymi złymi mocami.XVII-wieczni Anglicy zapoczątkowali również tradycję całowania pod jemiołą, która to obecnie jest tak popularna na całym świecie, a już zwłaszcza w USA. Zgodnie z obyczajem mężczyzna po każdym pocałunku pod gałązką, miał zrywać jeden z owoców jemioły. Jeżeli udało mu się zerwać również i ostatni owoc, oznaczało to, że otrzyma dar płodności. Najprawdopodobniej wiara w magiczną moc jemioły wiązała się ze specyficznym lepkim sokiem z jej owoców, który brano za boskie nasienie.

  Jemioła - symbol płodności, słońca i życia
  Jemioła w zabobonach, czy też pradawnych wierzeniach, miała wiele znaczeń, my jednak skupimy się na najważniejszych:
  Słońce i Księżyc - źródło tego symbolu najprawdopodobniej wywodzi się jeszcze od Celtów; związany jest on z rytualnym, corocznym ścinaniem przez druidów krzaków jemioły z dębu, przy pomocy sierpa, wykonanego ze złota.
  Życie - symbol ten związany jest z biologicznym ukształtowaniem jemioły, jest rośliną wiecznie zieloną.
  Płodność - symbol wywodzący się z wierzeń Celtów.Zgodnie z obyczajem, gałązka jemioły powinna być zawieszona nad:
  wigilijnym stołem, ale nie później niż przed pierwszą gwiazdką na niebie,
  nad kuchnią,
  nad frontowymi drzwiami.
  Bożonarodzeniowej gałązki jemioły nie wolno jednak wyrzucać prosto po świętach. Powinno się ją ususzyć i przechować cały rok, do następnych świąt, by jej magiczna moc mogła działać przez okrągły rok. W przeciwnym razie jej czar pryśnie. Zakochani pokłócą się, a przyjaźń się rozpadnie.

  23 gru 2021

 • AnonimS

  @AlexAthame  wielu ludzi w tym katolików wierzy , że Maria była dziewicą dosłownie. Dlatego wrzuciłem tą informację żeby chętni mogli sobie to sprawdzić . Z tej informacji wywodzi się wiarą we wniebowstąpienie. " Najświętszej Maryi Panny, łac. Assumptio Beatissimae Mariae Virginis in caelum – przedmiot wiary chrześcijańskiej dotyczącej wzięcia do nieba z ciałem i duszą Najświętszej Maryi Panny po zakończeniu jej ziemskiego życia." Też czytałem że niektórzy naukowcy twierdzą że data narodzin Jezusa jest inna. Dlatego ten artykuł zatytułowałem Tradycja Świąt Bożego Narodzenia. Wiele z tych zwyczajów zostało zaakceptowanych później. Są takie jak jemioła i jej rola. Pominęłem ją celowo licząc że ktoś z Was ją przytoczy. Dzięki za życzenia.

  23 gru 2021

 • AnonimS

  @MrHyde  Jak wiele wynalazków w historii, pierwowzoru serwetki historycy doszukują się w starożytnym Rzymie. Może kojarzysz z różnych filmów kostiumowych sceny, w których puszyści senatorzy ocierają sobie czoła kawałkiem materiału, po który sięgają pod poły tuniki? Takie „serwetki” nazywano „sudaria”. Historia serwetek biegnie dwutorowo. Po drugie pierwowzorem dzisiejszych serwetek były materiały, które służyły podczas biesiad zarówno, jako obrusy, jak i serwetki do wycierania się po uczcie (tzw. „maapae”). W średniowieczu i renesansie, o ile na stole pojawiał się obrus, pełnił także funkcje serwety, czyli służył do otarcia po posiłku. Jako coś oddzielnego, serweta zaczyna funkcjonować na stołach od XVIII wieku. Z kolei rozwój przemysłu, a w szczególności papierniczego, odpowiada za pojawianie się pod koniec XX wieku takich wynalazków, jak: serwetki papierowe, chusteczki higieniczne czy papier toaletowy. To też wtedy zaczęto przywiązywać dużą rolę do sposoby prezentowania serwetki na stole.
  Dzięki za życzenia.

  22 gru 2021