AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   1 030 29
 • AnonimS

  @MrHyde Mem sorry za pomyłkę. Hyde jak ja jestem kremlowskim trollem to czyim Ty jesteś?

 • AnonimS

  @MEM przegięłaś. W całej mojej rodzinie od pokoleń nigdy nie było zwolenników Moskwy. Nikt nie należał do żadnej organizacji typu PZPR, ZMS czy czerwone harcerstwo. Moi krewni leżą min na cmentarzu łyczakowskim bo bronili Lwowa przed komunistami zarówno Rosjanami jak i Ukraińcami. W czasie drugiej wojny światowej, jeden dziadek zginął z rąk Rosjan drugi z rąk Niemców. Mój ojciec, jego brat i siostry należali do AK. Ja nigdy nie należałem do żadnej organizacji choć mogłem wstępując do PZPR poprawić swoje warunki materialne i zająć wyższe stanowisko. Jako młody chłopak założyłem w swoim zakładzie pracy NSZZ Solidarność. W stanie wojennym straciłem prace bo odmówiłem podpisania tzw lojalki. To Wy zwalczając KK wpisujecie się w działania Rosjan i Niemców, którzy mordując inteligencję , zabijali też księży obawiając się ich patriotycznej postawy.

 • AnonimS

  @MrHyde jeśli chce się być poważnym w polityce. Europosłowie wymienionych przeze mnie partii w uzgodnieniu z partiami , które ich desygnowały, głosowali za budżetem. Więc mało poważnie by było gdyby w polskim parlamencie zagłosowali inaczej. Za czasów Schetyna robili tak z 500 plus. Raz mówili że skasują, potem że będzie próg dochodowy, potem że będzie to w formie odliczenia od podatków. Taki bełkot informacyjny. I to też spowodowało, że przegrali kolejne wybory.  Kaczyńskiemu można różne rzeczy zarzucać, ale stara się realizować swoje obietnice wyborcze. A opozycja stosuje obietnice jako kiełbasę wyborczą, i nie zamierza ich dotrzymywać. Przykład to Trzaskowski. Na 77 obietnic przedwyborczych zrealizował 5 . I żeby odpowiedzieć na wszystko. Jestem zwolennikiem Europy narodów .

 • AnonimS

  @AlexAthame a Tobie co się stało hehehe.

 • AnonimS

  @Gaba skoro Putin łamie prawo homoseksualistów , które w UE jest na świeczniku to powinna być jakaś reakcja. Nieprawdaż?  A tu cisza we temacie.

 • AnonimS

  @MEM nie miotam się tylko pokazuję że w UE są dwie koncepcje. Jedna z zachowaniem tożsamości, narodowej druga zrobienie z wszystkich europejskiego narodu.

 • AnonimS

  @MEM nikt Ci nie każe wierzyć. Tylko czemu takimi tekstami drażnicie tych co wierzą, jest tyle różnych zdarzeń na świecie . Np w Rosji właśnie Putin podpisał dekret że małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety. I cisza... Jakoś działacze LGBT nie mają odwagi protestować. Tak samo jak się boją extremistów islamskich, bo za obrazę Koranu czy Mahometa grożą im śmiercią i potrafią wysadzać i zabijać na terenie innych państw. Ale katolicy nie likwidują fizycznie swoich przeciwników, więc można ich bezkarnie atakować.

 • AnonimS

  @MEM nie podniecaj się . Wyraźnie jest określone że jeżeli można to zalecają unikać. Jak nie ma wyboru , to się szczepić tym co jest.

 • AnonimS

  Bo to będzie ciekawy test. KO nie jest już liderem opozycji. Wygrywa z nimi Hołownia. Powstaje Nowa Lewica. PSL. Jak zwykle chce być języczkiem u wagi, stąd pomysł tzw rządu technicznego z Kosiniakiem jako premierem. I teraz co przeważy . Interes kraju czy interesy partii i chęć usunięcia Zjednoczone j Prawicy od władzy. Obstawiam że za zagłosuje PiS / pytanie czy wszyscy posłowie/ posłowie z SLD , może Kukiz. Nie wiem co zrobi ugrupowanie Gowina i KO. Bo Hołownia silny w sondażach , w sejmie ma szczątkową reprezentację. Konfederacja i Solidarna Polska a także pewnie PSL zagłosują przeciw. A co do tych środków. Znaczna  część to pożyczki. Poza tym środki muszą wpłacić kraje członkowskie. Ścierają się dwie opcje . Wspolnota Narodów albo miszmasz z jedną walutą i super parlamentem. Już to mieliśmy że kluczowe decyzje podejmowano w Moskwie. Teraz chcą to zastąpić Brukselą.

 • AnonimS

  Coraz więcej państw wstrzymuje szczepienia AstraZeneca. UE nie przedłuży umowy z tą firmą na przyszły rok. O tym nikt nie pisze. Ale wyważone stanowisko episkopatu już kole w oczy.

 • AnonimS

  Ciekawy tekst. Pozdrawiam

 • AnonimS

  @MEM Falandysz wyhamował ale Wałęsa i Miecio by sejm rozwiązali. Przez cały PRL wmawiano nam sojusz robotniczo chłopski. A dopiero w wolnej kapitalistycznej Polsce premierem był chłop a prezydentem robotnik. Taki chichot losu.

 • AnonimS

  @MEM nie widać statystyk. Ale za PRL były amnestie. Po zakończeniu II wojny światowej ogłaszano amnestie w stosunku do czynów popełnionych przed 22 lipca 1945, 5 lutego 1947, 20 listopada 1952, 15 kwietnia 1956, 22 lipca 1964, 15 lipca 1969, 15 czerwca 1974 oraz 15 lipca 1979. Te dotyczyły ogółu społeczeństwa , tylko regulowane były wysokością orzeczonej  kary. Potem jeszcze lata 1986 i  1989 [ dwie] ale te dotyczyły bardziej więźniów politycznych.

 • AnonimS

  @MrHyde zabić nie . Ukarać oo ile są winni.

 • AnonimS

  @MEM mordercy to rzecz interpretacji. Ale mnie poruszyło tych 40 pedofilii. I od razu uprzedzam Za pedofilię wsadzałbym wszystkich i poddawał chemicznej kastracji.