Moje

 • AnonimS

  Ostatni z planety Carammi cz 9 2 godz. temu

  Żeby nie postacie smoków to by melodramat wyszedł. Trochę przegadane te sceny między młodymi.  Zobaczymy co dalej. Pozdrawiam

 • AnonimS

  Carpe diem - cz.8. 3 godz. temu

  Ładnie sobie pogrywają. Ona go testuje,  on się zachowuje jakby miał coś do ukrycia... ale to.moze tylko gra. Chce mieć opcję znikniecia bez śladu. Podoba mi się to co piszesz.

 • AnonimS

  Carpe diem - cz.7. 19 godz. temu

  Wybrnęłaś. Bo już myślalem ze to będzie kolejne "kokainowe opowiadanie"

 • AnonimS

  Mokra laska 2 20 godz. temu

  Zauważ że  wìększość z nich ma piersi  jak napompowane piłki i odrysowane jednym ustawieniem cyrkla.

 • AnonimS

  Nowy program telewizyjny Wczoraj o 6:58

  @MrHyde drogi kolego. Jest w polskiej telewizji taki program " Rolnik szuka żony". Zglaszajà się chętni single obojga płci i próbują dobrać się w pary. Niektorym parom się udaje i biorą ślub,  a nawet mają już dzieci. " Program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko - dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.
  Czas trwania: 46 minut, Gatunek: Reality show
  Prowadzący: Marta Manowska"
  Emitowany jest od maja 2014 roku. A szuka męża to aluzja do programu LGTB, w ktorym to zainteresowani domagaja się uxnania zwiąxków partnerskich za związki małżeńskie.  Lapidarna forma ironii, która nie jest Ci obca i którą ( ironią) sam często się poslugujesz.

 • AnonimS

  Carpe diem - cz.6. Przedwczoraj o 7:28

  @angie pewnie masz rację. Tyle że to świadczy o tym jakich ludzie podniet potrzebują zeby się wykuzować. To efekt uboczny wyścigu szczurów.

 • AnonimS

  Ostatni z planety Carammi cz 8 Przedwczoraj o 7:25

  Bo w tym cały jest ambaras zeby dwoje chcialo na raz.  To odcinek przejściowy,  wyjaśniający kontekst. Przygotowanie do właściwej akcji. Pozdrawiam

 • AnonimS

  Carpe diem - cz.6. Przedwczoraj o 4:12

  @angie sposobem zabawy w tym klubie zwlaszcza uzyciem narkotyków. Nigdy ich nie probowalem i zakazywalem uzywek tzn zwlaszcza palenia swoim uleglym. Alkohol mógły wypic w niewielkich ilościach i to.najlepiej w mojej obecnosci. Teraz narkotyki sie traktuje jako  element zabawy. Ja zawsze potrafilem sie dobrze bawić bez uzywek choc lubialem drinki z whisky ale wypijalem pol szklaneczki gora dwie takie porcje i hamowanie.  Choc kilka razy zdazaly mi sie calonocne pijatyki. Zwkaszcza w latach dziewiedziesiatych nieraz tak trzeba bylo zrpbic imoreze po podpisaniy kontraktu. Glowe mam jak słoń,  nie zdarzylo sie zebym sie upil do.nieprzytomnosci.  

 • AnonimS

  Hanahaki ~ 3 2 dni temu

  @Somebody ja tam nie żałuję 😁

 • AnonimS

  Hanahaki ~ 3 2 dni temu

  @Somebody to się  wtedy nazywa " babska kooperatywa" 😜

 • AnonimS

  Carpe diem - cz.4. 3 dni temu

  @angie brawo. Logiczne to co piszesz. Tyle ze ja posiadanie postrzegam jako calkowite podporządkowanie moim pragnieniom , fantazjom. A jeśli jestem zadowolony to wtedy mogę( ale nie muszę) jej się odwdzięczyć.  Ciekawe podejście..nie uważasz?

 • AnonimS

  Carpe diem - cz.5. 3 dni temu

  Taktyka faceta - bezbłędna . Pięknie gra na emocjach..a ona? Typowo kobiece. Waha się, kryguje ale i powoli odpręża.  To "Diano" to majstersztyk. Przecież miało byc bezosobowo...