AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   thumb_up 852 thumb_down 36
 • AnonimS

  @MEM nie jedna. Dywersyfikacja dostaw gazu i ropy . Pawlak chciał z Gazpromrm  chciał podpisać jeszcze dłuższą umowę. Dostęp do zalewu wiślanego . RAd Tuska podpisał umowę w 2009 roku gdzie przepłynięcie przez Piławie trzeba zgłosić 15 dni wcześniej. a trzymanie złodziejskiej wyprzedaży majątku narodowego i wiele innych o których już pisałem. Np powołanie wojsk obrony terytorialnej.

  26 lut 2022

 • AnonimS

  A tak komentowali te słowa ówcześni czołowi politycy PO.    ŻeNie upilnował" - skomentował szef klubu parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski wtorkową wypowiedź Sławomira Nowaka, szefa gabinetu politycznego premiera, że minister Radosław Sikorski poleciał do Gruzji z Lechem Kaczyńskim, by "pilnować prezydenta". Jego zdaniem wystąpienie prezydenta było "zbyt emocjonalne".

  Zdaniem przewodniczącego klubu parlamentarnego PO Zbigniewa Chlebowskiego wtorkowa wypowiedź prezydenta Lecha Kaczyńskiego na wiecu w Tbilisi była nadmiernie emocjonalna i "nacechowana elementami konfrontacji"

  25 lut 2022

 • AnonimS

  Obejrzałem reportaż z mieszanymi uczuciami.  Nowością dla mnie było , pokazanie jego drogi politycznej i znaczenia w lokalnej społeczności. Facet zmontował wokół siebie taką grupę zwolenników że był nie do ruszenia przez nikogo. Mimo że w ostatnich wyborach na prezydenta miasta .grali przeciw niemu wszyscy wygrał je w cuglach . Tych co nie wiedzą informuje że pan Adamowicz najpierw zawiesił swoje członkostwo a potem został usunięty z PO. I wtedy przeciw niemu PO wystawiło Jarosława Wałęsę a PiS Kacpra Płażyńskiego.  Głównym zadaniem tego dokumentu było pokazanie że to PO zwalczała Adamowicza . "  za rządów premiera  Tuska(w 2013 r.) podległe mu CBA zawiadomiło prokuraturę ws. Adamowicza, a następnie rozpoczęło się prokuratorskie śledztwo zakończone postawieniem zarzutów. Skończyło się to wykluczeniem go z partii, a równolegle były prezydent Gdańska stał się przedmiotem krytycznych publikacji w liberalno-lewicowych mediach, takich jak „Gazeta Wyborcza”, TVN i „Newsweek”.
  Min Wałęsa o Adamowiczu: Niech się tłumaczy z walizki z pieniędzmi
  9 marca 2015 r. prezydent Gdańska Paweł Adamowicz usłyszał zarzuty w poznańskiej Prokuraturze Apelacyjnej ws. podania nieprawdziwych danych w swoich oświadczeniach majątkowych. Szefem rządu PO-PSL była wówczas Ewa Kopacz, a prezydentem Bronisław Komorowski". Wyjaśniam co zarzucano Adanowiczowi . Pominięcie we swoich oświadczeniach faktycznej ilości posiadanych mieszkań . Miał ich 7 a wykazał 6. Kiedy zarzucono mu że co najmniej dwa z nich kupił po zaniżonych cenach / osiedle Jelitkowo zaplacil połowę ich rynkowej wartości/ to rozdał mieszkania rodzinie i zostawił sobie dwa. Na zarzut że nie wykazał w oświadczeniu ogromnej sumy pieniędzy , odparł że to błąd mechaniczny powielany w oświadczeniach w kolejnych latach . A nadwyżka wzięła się min z darowizn rodziny i krewnych. On i jego rodzina otrzymywali duże sumy pieniędzy z okazji Świąt, imienin , komunii itd. rekord to darowizna na rzecz córki na komunię w kwocie 90 tys. Złotych.  
  Z ciekawostek . Teściowa p. Adamowicza prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą pośrednika ubezpieczeń , min ubezpieczała wszystkie szkoły. Janina A., teściowa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, która przekazywała jego rodzinie ogromne darowizny, dostała w 2010 roku pełnomocnictwo na działalność ubezpieczeniową od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (PSSE). Jednym z udziałowców Strefy jest miasto Gdańsk. do tego deweloperów i wielu innych przedsiębiorców. W efekcie Zarzuty składania fałszywych zeznań postawiła Prokuratura Krajowa Janinie A., teściowej prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Zdaniem prokuratury, A. miała składać nieprawdziwe zeznania w śledztwie dot. nieprawidłowości w oświadczeniu majątkowym prezydenta Gdańska.
  Ten trik z ubezpieczeniami już stosowała lwica lewicy Aleksandra Jakubowska której mąż też ubezpieczał wszystkie zakłady w opolskiem i okolicy. Reasumując . specjalnie nic nowego dla interesujących się takimi praktykami. A Ci co nie wiedzą albo udają że mnie wiedzą , to nie oglądają z reguły TWP. A happy end? Po tragicznej śmierci p. Adamowicza , jego żona pogodziła się z PO i została europosłanką. A majątek po sprawie spadkowej stał się legalny.  "Taki mamy klimat". Nie pierwszy i nie ostatni raz.  Nie mogę zrozumieć czegoś innego. Że facet z takimi zarzutami , zwalczany przez wszystkich wygrywa wybory.

  22 sty 2022

 • AnonimS

  @MEM po kolei . odnośnie OFE zabranego przez Tuska / To demontaż systemu emerytalnego. Oczywiście, on nie nastąpi od razu, jest to rozciągnięte w czasie - _ komentuje dla Money . Ryszard Petru , przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich. _ - Jestem bardzo zaskoczony tą propozycją. Cała ta konstrukcja wskazuje ewidentnie na to, że nie chodzi o emerytury i ich bezpieczeństwo, a o ratowanie budżetu państwa. _

  _ - Po tej propozycji widać ewidentnie, że premier preferuje wyraźnie interesy własnego rządu względem OFE. Bo na jednej szali był interes ministra finansów, który chciał zmniejszyć dług zapisywany, na drugim biegunie interes OFE, którym obiecano znaczne zyski - _komentuje ekonomista, prof. Witold Orłowski. - _ Teraz na pewno będą one mniejsze. A skutki tych wszystkich decyzji poniosą niestety emeryci. _. I dalsze opinie / Intencje Donalda Tuska są oczywiste. Zadłużenie Polski sięga już biliona złotych, a skończyły się rezerwy finansowe, bo wyprzedano majątek. Teraz Donald Tusk szuka możliwości, dzięki którym przetrwa dwa lata, które dzielą nas od zakończenia kadencji - _ ocenia Mariusz Błaszczak z PiS. _ - Nie chodzi o to, aby upodmiotowić obywateli, tylko żeby znaleźć kolejne źródło, z którego będzie mógł zaczerpnąć, by załatać dziurę budżetową _.

  _ - Eksperci, zarówno zwolennicy i przeciwnicy OFE, już dawno powiedzieli, że w tym, co robi Tusk nie ma krzty uczciwości - _ komentuje Grzegorz Napieralski, poseł SLD. - _ Tu nie chodzi o reformę, chodzi o to, żeby zabrać pieniądze odkładane przez Polaków, przenieść je na inną kupkę. Pytanie tylko czy bezpieczniejszą. A jak Rostowski znów powie "przepraszam, pomyliłem się.  

  Na słowa premiera gwałtownie zareagowali też inwestorzy na warszawskiej giełdzie . Perspektywa zmian w systemie emerytalnym spowodowała gwałtowną wyprzedaż akcji.  !!!   Poproszę o odpowiedź co z pozostałą połowa zrobił PiS.  Jak skończymy ten wątek odpisze na następny.

  17 gru 2021

 • AnonimS

  @MEM nic nie zabolało. Po prostu szkoda czasu na dyskusję. Bo dyskutować można z kimś kto ma swoje zdanie ale jest w stanie nieraz przyznać rację innym .a ty wszystko wiesz najlepiej.

  17 gru 2021

 • AnonimS

  @MEM goni już od wielu lat i dogonić nie może. Nie pieprz o fałszowaniu wyborów bp od wielu lat w komitetach wyborczych są mężowie zaufania poszczególnych ugrupowań. Powtarzasz Łukaszenkę który twierdzi że Duda sfałszował wybory. Bla, bla bla

  17 gru 2021

 • AnonimS

  @MrocznyPasazer nie tylko Tusk i nie tylko Kaczyński. Ostatnio Tusk powiedział że Merkel nie miała możliwości zablokowania Nord stream bo były naciski przemysłu i wewnątrz partyjne itd. ale porównywanie obecnej sytuacji do tej sprzed paru lat to świadczy o kompletnej niewiedzy lub niszczeniem niewygodnych  przeciwników za pomocą wybranych faktów. Teraz walczymy o przetrwanie. Zarówno ekonomiczne , fizyczne / covid/ jak i niewypowiedziana wojna na wschodzie.  Lepiej popatrzcie na reakcję sojuszników to Wam uzmysłowi jak można na nich liczyć. I jeszcze jedno. W parlamentach Litwy , Łotwy i naszym głosowano rozporządzenia odnośnie sytuacji na granicy. W tamtych krajach było to jednogłośnie. A u nas  ?  Jak pisze przedmówczyni? Bla, bla, bla... Do

  16 gru 2021

 • AnonimS

  @MEM za rządów PO jakie było bezrobocie ? Gdyby Tusk nie ukradł; pieniędzy ludziom z funduszy emerytalnych to by mu się budżet zawalił. Koncepcja była jedyną . Wyprzedać wszystko co się da

  16 gru 2021