TVG-9 ARCHIWUM Przemówienie Lecha Kaczyńskiego w Gruzji - 05 sierpnia„ 2008r Tbilisi.

100%33
AnonimS

opublikował wideo w kategorii polityka.

1 komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • AnonimS

  A tak komentowali te słowa ówcześni czołowi politycy PO.    ŻeNie upilnował" - skomentował szef klubu parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski wtorkową wypowiedź Sławomira Nowaka, szefa gabinetu politycznego premiera, że minister Radosław Sikorski poleciał do Gruzji z Lechem Kaczyńskim, by "pilnować prezydenta". Jego zdaniem wystąpienie prezydenta było "zbyt emocjonalne".

  Zdaniem przewodniczącego klubu parlamentarnego PO Zbigniewa Chlebowskiego wtorkowa wypowiedź prezydenta Lecha Kaczyńskiego na wiecu w Tbilisi była nadmiernie emocjonalna i "nacechowana elementami konfrontacji"

  25 lut 2022

 • MEM

  @AnonimS  

  W przypadku Platformy to były właśnie "ideologiczne klapki na oczach" (takie w ten sam deseń jak zachodnioeuropejskie, a przede wszystkim niemieckie), co było oczywistym błędem, wiadomym zresztą już wtedy (i, koniec końców, to też był jeden z wielu powodów, przez które PO straciła władzę).

  Ale w przypadku obu kaczorów jedna jaskółka (to, że mieli w tym wypadku rację) wiosny nie czyni. Co mi z tego, że się kaczory szybciej niż Platforma połapały, jak obaj, z całym PiS-em zresztą, są dokładnie takim samym syfem jak Putin? Może zresztą dlatego się szybciej w planach Putina połapali – rozumują tymi samymi kategoriami. Zdajesz sobie sprawę, gdzie nas to stawia przy takiej kaczej władzy, czy to nadal nie dociera, podobnie jak wiele innych rzeczy?

  Tym bardziej, że co z tego, że kaczory raz coś sensownego powiedziały, skoro przez lata władzy zniszczyły wszelakie możliwe fundamenty naszej obrony (wojsko, jedność społeczeństwa, sojusze, gospodarkę itd.) przed tym zagrożeniem? I niszczą dalej.

  BTW, Tusk od wielu dni otwarcie krytykuje Niemcy i domaga się najsilniejszych z możliwych konsekwencji ze strony Zachodu wobec Rosji. Kiedy odszczekasz (razem z "ciemnym ludem" i jego PiS-owskimi wodzami) te wieloletnie kłamstwa i oskarżenia o jego rzekomej zdradzie na rzecz Niemiec i Rosji? Znów będzie przysłowiowa morda w kuble w tej kwestii, nie?

  BTW2. Co masz do powiedzenia na temat tego, że jeszcze parę tygodni temu kacza partia, ze swym wodzem na czele i jego kukiełką Pinokiem zwaną, głęboko w dupę wchodziła "przyjaciołom Putina", takim jak Orban, LePen, Salvini, i wspólnie z nimi podejmowała działania, które miały rozwalić Unię, tak żebyśmy dziś zostali sam na sam z Ruskimi? Znów będzie dziób w kuble, nie?

  To sobie wsadź głęboko, wiesz gdzie, tę kaczą wyrocznię.

  25 lut 2022

 • AnonimS

  @MEM nie jedna. Dywersyfikacja dostaw gazu i ropy . Pawlak chciał z Gazpromrm  chciał podpisać jeszcze dłuższą umowę. Dostęp do zalewu wiślanego . RAd Tuska podpisał umowę w 2009 roku gdzie przepłynięcie przez Piławie trzeba zgłosić 15 dni wcześniej. a trzymanie złodziejskiej wyprzedaży majątku narodowego i wiele innych o których już pisałem. Np powołanie wojsk obrony terytorialnej.

  26 lut 2022

 • MEM

  @AnonimS "nie jedna. Dywersyfikacja dostaw gazu i ropy . Pawlak chciał z Gazpromrm  chciał podpisać jeszcze dłuższą umowę."

  Umowę to podpisał z Ruskimi akurat rząd PiS, jeszcze nim PO zaczęła rządzić. Pawlak z Platformą umowę przedłużyć musieli, bo nie było jeszcze wtedy alternatywy dla rosyjskiego gazu, czyli warunki dyktował sprzedający. I dawno temu Ci o tym pisałam, ogon wtedy podkuliłeś. Ale najwyraźniej typowo dla siebie po prostu skorzystałeś teraz z okazji, bo temat nieudacznictwa, złodziejstwa oraz zamordyzmu w wykonaniu PiS zastąpiła chwilowo wojna na Ukrainie, i na bezczelnego wylazłeś z nory i zwyczajnie pierdolisz dalej to samo co dawniej (i to się tyczy także reszty tych "przykładów", które wymieniłeś) w ślad za kaczą propagandą, jakby nigdy nic, chyba licząc wręcz głupkowato na to, że nagle nikt nie pamięta o wszystkich przestępstwach, przekrętach, kłamstwach i zbrodniach PiS-u (a to i tak zostanie rozliczone). A w takim razie, podobnie jak z trollami z Rosji, nie ma o czym rozmawiać. Bo jak ktoś ma łeb doszczętnie wyprany, jak nie przymierzając kacapy na Kijów teraz idące, albo te z Olgino trollujące po internecie na jedną melodię, to nawet szkoda na takiego klawiatury.

  27 lut 2022