Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja

100%66
AnonimS

opublikował wideo w kategorii ale numer.

2 komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Załóż darmowe konto

 • agnes1709

  Kurwa, brak słów. Polskie realia, w dupę jebane pajace! Ja oczywiście dostałam za maskę, bo siedziałam za... blisko kumpla. Jasne, że srają przed sądem, bohaterstwo z dupy wyssane. No i się zdenerwowałam, tak ich lubię... Żal wielki. Obejrzyj Chwdp tv, tam koleś dopiero po nich jedzie. :rotfl:

  23 lis 2021

 • nefer

  @agnes1709 Niech plebs zazdrości.  :devil:

  23 lis 2021

 • agnes1709

  @nefer O to to :lol2:

  23 lis 2021

 • AnonimS

  @agnes1709 nie denerwuj się. Tego za naszego życia się nie wypleni. Pozdrawiam

  24 lis 2021

 • AnonimS

  To jeden z przykładów, dlaczego tak zwana kasta sędziowska, nie chce izby dyscyplinarnej.

  23 lis 2021

 • nefer

  @AnonimS Jak gdyby nigdzie imprez nie było. Także w politycznej kaście Pisu. Zawsze jednak miło widzieć źdźbło w oku bliźniego itp. W tym celujesz.

  23 lis 2021

 • AnonimS

  @nefer to nie są moi bliźni.  Nigdy nie identyfikowałem  się z kombinatora i czy ludźmi, którzy stawiają się ponad prawem. Bez względu na opcję polityczną. Kasta prawników jest najbardziej korupcjogenne i to w majestacie prawa. Sędziowie , prokuratorzy i adwokaci to jedna sitwa. Zaniżają rachunki adwokaci. Proponują jedną cenę za usługi adwokackie na poziomie kilku tysięcy złotych i drugą pulę za tzw. załatwienie sprawy. I tutaj kwoty to z reguły powyżej 10 tys.zlotych i bez rachunku na tzw koszty . Oczywiście to są kwoty przyjmowane bez żadnych pokwitowań. Na prezenty, obiady czy łapówki. Kręcą lody z przestępcami bo na uczciwych obywatelach niewiele by zarobili. Sá wydziały wewnętrzne w policji . Jak powstawały to też środowisko było przecież teraz jest top już normą. I tak samo powinno być z sądami. Jestem ogólnie przeciwny  
  wszelkim imunitetom które chronią przed alkoholem i innymi przestępstwami .

  23 lis 2021

 • nefer

  @AnonimS Czyli dzielisz ludzi na takich, wobec ktorych obowiazuja zasady (biblijne np.) oraz takich, ktorych za ludzi nie uwazasz i mozna ich traktowac jak zechcesz, bo ich nie lubisz albo im zazdroscisz. Niczym Zyd, krotko mowiac. Ogolnie nie lubisz elit. Mam wrazenie, ze ulegasz szczujacej propagandzie obecnej wladzy: kazdy kto ma lepiej od Ciebie to zlodziej i kombinator, bo przeciez nie moze byc mądrzejszy czy bardziej pracowity. Nie po chrzescijansku to, odwolujac sie do Twoich wlasnych wartosci.  :devil:

  23 lis 2021

 • AnonimS

  @nefer mogę być jak,Żyd ale to oni wymyślili ten podział. Od początku tzw wolnej {Polski przy okazji kolejnych wyborów słychać głosy że immunitet nie powinien chronić posiadaczy przed przestępstwami pospolitymi czy prowadzeniem pojazdów pod wpływem alkoholu czy substancji narkotycznych. Dopóki tacy ludzie jak marszałek Grodzki ponad rok nie rozpatrzą wniosku o uchylenie jego immunitetu . Dopóki sędziowie będą uniewinniać kolegów po fachu oskarżonych o kradzieże . I gdyby większość tego się domagała to może ci ludzie nie czuli by się bezkarni. Gdyby sędziowie nie dawali niskich wyroków nieraz w zawieszeniu kryminalistów których stać na znanych ze skuteczności adwokatom a maksymalnych tym których na takich adwokatów nie stać.

  23 lis 2021

 • MEM

  @AnonimS "Nigdy nie identyfikowałem się z kombinatora i czy ludźmi, którzy stawiają się ponad prawem. Bez względu na opcję polityczną."  

  Powiedział zagorzały wyborca PiS-u, czyli partii z rekordową ilością przekrętów, przestępstw oraz zbrodni na koncie podczas swych (jeszcze trwających, więc to wcale nie jest w tych kwestiach ich ostatnie słowo) rządów. :rotfl:  

  To i śmieszne i smutne. Śmieszne z oczywistych powodów, a smutne, że można być aż do tego stopnia hipokrytą.

  Wiesz, jaka jest różnica między tymi, z którymi się identyfikujesz, a tymi z którymi się nie identyfikujesz? Że ci, drudzy, złapani na wykroczeniu, płacą mandat i dają sobie odebrać prawo jazdy (tak, ostatnia przejażdżka Tuska), a ci pierwsi (ci od kaczora) w takim przypadku, ciągają po sądach i próbują wrobić w przestępstwo poszkodowanego (to z kolei jazda Beaci; ale nie tylko jej, bo rozbitych państwowych pojazdów kaczyzm zaliczył od groma już w pierwszych latach swych "rządów" ), a policji, prokuraturze i całej reszcie tzw. aparatu państwowego grożą zemstą (i czasem nawet te groźby spełniają, gdy mają ku temu możliwości), za wykonywaną pracę polegającą na wyciągnięciu wobec nich konsekwencji za to, co wyrabiali. Widzisz różnicę?

  PS. Niedawno w dolnośląskiej Świdnicy pijany w trupa prokuratorek łaził po tym mieście i jego publicznych przybytkach nago. I to nie był jego pierwszy wybryk. Zawiesili go za to tylko dlatego, że sprawa wyciekła do mediów. I teraz kumple na głowie stają, by go z tych wybryków wygrzebać. A czemu się tak o to starają? Ano, bo jest on z nadania jednego z Twoich guru – tego zwanego "zerem". "Urr... durr..., kasta sędziowska to zło, PiS porządek zrobi". :rotfl:

  23 lis 2021

 • MEM

  @AnonimS "Dopóki tacy ludzie jak marszałek Grodzki ponad rok nie rozpatrzą wniosku o uchylenie jego immunitetu ."

  Dlaczego masz pretensje o to do obecnej opozycji? PiS rządzi bite 6 lat, poprzednią kadencję niepodzielnie we władzy ustawodawczej i wykonawczej, do tego ma własny TK, który na kacze polecenie przyklepie każde gówno, nawet jeśli sobie kaczor zażyczy ogłosić, że słońce w nocy świeci i jest dzień. To co? Nie dało się wprowadzić ustawy o zniesieniu immunitetów? A może nie dało się przegłosować? No to reasumpcja i styknie.

  23 lis 2021

 • AnonimS

  @MEM napisałem wyraźnie/ . Mam pretensje do wszystkich opcji [politycznych czyli do prawicy też.vzytaj że zrozumieniem.

  24 lis 2021

 • AnonimS

  @MEM sama jesteś hipokrytką. Nie odniosłaś  się merytorycznie więc zapytam wprost. Jesteś za immunitetem od przestępstw pospolitych czy jesteś przeciw?
  A co do / dają sobie odebrać prawo jazdy (tak, ostatnia przejażdżka Tuska/. Co znaczy dają sobie odebrać??? A na jakiej podstawie prawnej  Tusk miałby nie dać sobie odebrać ?? Na razie to jest zwykły obywatel bez żadnych immunitetów i dlatego dałem to jako przykład.. a co ma wypadek Szyd;ło do tej sytuacji. NIC. Nie ona prowadziła auto. Co do prokuratora . Ja bym go zwolnił i skierował sprawę do sądu . A przykład kompletnie chybiony. Bo prokurator też ma immunitet.  
  § 1. Prokurator oraz Prokurator Generalny nie może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej ani tymczasowo aresztowany bez zezwolenia sądu dyscyplinarnego, a zatrzymany - bez zgody przełożonego dyscyplinarnego/ . No ale jaśnie opozycja blokuje działalność izby dyscyplinarnej. Tobie się zdaje że wiesz wszystko najlepiej. Otóż masz spore braki w wiedzy. A te ataki na kaczora i rządzących wpisują się w narrację całej opozycji. Ostatnio TVN pokazał reportaż gdzie opowiadano. Że pewien migrant przez 6 / słownie SZEŚĆ /dni pływał w rzece wychodząc tylko w nocy na brzeg. I to bez jedzenia/ .. zapraszam wszystkich którzy w to uwierzyli do próby.

  24 lis 2021

 • MEM

  @AnonimS napisałem wyraźnie/ . Mam pretensje do wszystkich opcji [politycznych czyli do prawicy też.vzytaj że zrozumieniem.  

  Wiem, co napisałeś, i wiem też, że te rzekome pretensje do wszystkich opcji to w Twoim przypadku nieprawda. Na temat całego syfu, jaki PiS wyprawia, odkąd przejął władzę (wcześniejszego już nawet nie licząc), to cichutko jak mysz pod miotłą siedzisz i słowa nie piśniesz (Przy największych dymach w ostatnich miesiącach ich rządów, to w ogóle pary z gęby na żaden tego typu temat tutaj nie pisnąłeś. Nigdzie. Choć wcześniej pojawiał się jeden tekst za drugim pod adresem opozycji czy to w felietonach czy w komentarzach. Co? Głupio było, bo pamiętało się, co i jak się pisało, kiedy jeszcze od biedy dawało się udawać, że jedynie słuszna partia jest cacy, nie? A kiedy przestało się udawać? Gdy się np. zobaczyło ceny w sklepach, kieszeń zabolała i zaczęło powoli docierać?). A jedyne, czego się można spodziewać, w przypadku zarzutów pod kaczym adresem, to odpowiedzi z Twojej strony czegoś w stylu, że: może i kradną, ale chociaż ludziom dają (rzeczy typu 500+), co jest wręcz żałosne. Więc po co mi te bajeczki opowiadasz? Czy to od wczoraj na takie tematy rozmawiamy tutaj?

  "sama jesteś hipokrytką."

  A to niby czemu? Bo Ci wytknęłam, że po jednych się wozisz a po innych nie? Ja się wożę równo i po PiS i po opozycji, gdy się to należy (i to jest podstawowy i jedyny warunek tego). Widzisz różnicę, czy dalej nie dociera?

  "Nie odniosłaś się merytorycznie więc zapytam wprost. Jesteś za immunitetem od przestępstw pospolitych czy jesteś przeciw?"

  Bo nie ma do czego się odnosić. Masz pretensje do opozycji, że nie zniosła immunitetu, podczas gdy jedynymi (i rzekomo takimi cacy i uczciwymi), którzy mogli to zrobić w ostatnich 6 latach, jest Twoja ulubiona kacza partia. To czego się spodziewałeś w odpowiedzi na taką obłudę i zakłamanie z Twojej strony?  

  Natomiast faktycznie, immunitetu w przypadku tzw. przestępstw pospolitych nie powinno być. Ale można go znieść, lub może on zostać uchylony decyzją władz lub sądu. To już jest tylko kwestia tego, czy ludzie, którzy o tym decydują, są uczciwi (a ja nigdy nie twierdziłam, że opozycja jest cacy, choć na głowę bije ona PiS jakością pod niemal każdym względem; zawsze głosuję w takich wypadkach na tzw. mniejsze zło, i akurat tak się składa, że nim ta opozycja jest, a nie tak jak Ty, boś sobie propagandą łeb dał wyprać i ślepo za wodzem).

  "A co do / dają sobie odebrać prawo jazdy (tak, ostatnia przejażdżka Tuska/. Co znaczy dają sobie odebrać??? A na jakiej podstawie prawnej Tusk miałby nie dać sobie odebrać ??"

  Na takiej samej podstawie mogliby sobie nie dać, jak to robią PiS-iory, strasząc koneksjami (i je wykorzystując). Poniał? To czego strugasz głupiego, jak doskonale wiesz, jak to funkcjonuje? Bo co? Myślisz, że krawężniki, które machnęły Tuskowi lizakiem, to nie zdają sobie sprawy z tego, kogo zatrzymały, i że gdyby chciał, to parę telefonów i to kulsony mają problem a nie on? I immunitet, lub jego brak, nie ma tu, jak widzisz, nic do rzeczy.

  "a co ma wypadek Szyd;ło do tej sytuacji. NIC. Nie ona prowadziła auto."  

  A kogo obchodzi, kto prowadził samochód (zwłaszcza, że to były "nowe BOR-owiki", podobnie jak wszyscy w PiS, zatrudnione w myśl zasady: "rodzina na swoim" oraz "nie matura, lecz chęć szczera...", stąd liczne, żałosne efekty takich przejażdżek)? Była kacza marionetka "premierem"? Miała ona, oraz jej kolesie z rządu i parlamentu, kompetencje, i śmierdzący obowiązek, do tego, by zadbać o uczciwie przeprowadzane postępowanie w tej sprawie? To o co chodzi? Przecież dobrze wiesz, że zamiast tego, to chcieli poszkodowanego, już na bezczelnego (jak to PiS ma w zwyczaju), wrobić i umoczyć.

  "Co do prokuratora . Ja bym go zwolnił i skierował sprawę do sądu ."

  Ale jeden z Twoich ulubieńców – niejaki "zero" – tego nie zrobił. I co? I nic. Dalej jest cacy, a wszystko to "wina Tuska i opozycji"... Sposób rozumowania jak w sekcie.

  "A przykład kompletnie chybiony. Bo prokurator też ma immunitet."

  Ale to "zero" jest prokuratorem generalnym i tzw. ministrem sprawiedliwości. Może się bez problemu natychmiast zwrócić z wnioskiem o uchylenie immunitetu każdemu, a już zwłaszcza podległemu bezpośrednio sobie prokuratorowi (poza tym jest odpowiedzialny za nakładanie kar dyscyplinarnych na prokuratorów). I co? I gówno. Włos z głowy kolejnemu PiS-iorkowi nie spadł i nie spadnie. A elektorat PiS-u problemu nie widzi, tylko w kółko powtarza tę samą zgraną i w większości przypadków kłamliwą śpiewkę o "kaście sędziowskiej"...

  24 lis 2021

 • MEM

  @AnonimS "Prokurator oraz Prokurator Generalny nie może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej ani tymczasowo aresztowany bez zezwolenia sądu dyscyplinarnego, a zatrzymany - bez zgody przełożonego dyscyplinarnego/ (...) Tobie się zdaje że wiesz wszystko najlepiej. Otóż masz spore braki w wiedzy."

  Znów samozaoranie. :rotfl:  

  Nie przyszło do głowy, że żeby sąd wydał w sprawie wyrok (zezwolił lub nie zezwolił), to ktoś musi złożyć do tego sądu wniosek o to, nie? I kto jest przede wszystkim w tym wypadku od tego? Ano Prokurator Generalny (czyli kacze "zero" )... I co? I nico. Wniosku nie ma, to sąd nie ma czego rozpatrzyć. A PiS-owski "ciemny lud, który wszystko kupi", zadowolony, może dalej się skupić na bezmyślnym pierdzieleniu o wskazanej przez kaczą władzę (dowolnej) "kaście", wychwalając "kryształowych" wodzów swoich.

  To jak z tymi brakami wiedzy, co? Skoro nawet nie rozumiesz paragrafu, który przeczytałeś i przytoczyłeś.

  "A te ataki na kaczora i rządzących wpisują się w narrację całej opozycji."  

  Tak, to wszystko spisek, układ i szara sieć. Łącznie z kaczymi próbami wałów i łapówkarstwa za sławetne dwie wieże w Warszawie. Przecież powszechnie wiadomo, że to Tusk go zmusił... :rotfl:

  "Ostatnio TVN pokazał reportaż gdzie opowiadano. Że pewien migrant przez 6 / słownie SZEŚĆ /dni pływał w rzece wychodząc tylko w nocy na brzeg. I to bez jedzenia/ .. zapraszam wszystkich którzy w to uwierzyli do próby."

  wiadomosci. dziennik. pl/wydarzenia/wideo/8299521,migrant-rzeka-6-dni-tvn-joachim-brudzinski-granica-bialorus-polska. html

  I czytamy ze zrozumieniem. Zwłaszcza to, co w przytoczonym tam Tweecie. I co nam z tego czytania wychodzi? :p

  24 lis 2021

 • nefer

  @AnonimS Hej. Napisales, ze niektorych kategorii ludzi nie uwazasz za "bliznich". Wyjasnij prosze, kogo wlasciwie i na podstawie jakich kryteriów? I jak to sie ma do słów Chrystusa, sw. Pawla, Apostolow i swietych, tudziez nauki Kosciola. Bo raz czy drugi powoływałes sie na swoje chrzescijanskie przekonania.

  25 lis 2021

 • AnonimS

  @nefer stary testament definicja / proximus – pojęcie biblijne, w Starym Testamencie używane na określenie członka tej samej grupy, ale nie tak bliskiego jak krewny –– współplemieńca, współrodaka lub cudzoziemca mieszkającego w Izraelu i dzielącego wiarę w jedynego Boga, obrzezanego i zachowującego Prawo; z grupy bliźnich wyłączeni byli poganie.

  25 lis 2021

 • nefer

  @AnonimS Ale nie wg Chrystusa i mysli chrzescijanskiej. Tutaj poglad byl i jest diametralnie odmienny.  :devil:

  25 lis 2021

 • MEM

  @AnonimS "Co znaczy dają sobie odebrać??? A na jakiej podstawie prawnej Tusk miałby nie dać sobie odebrać ??"  

  No i popatrz, Anonimie, jak szybko życie weryfikuje takie rzeczy... :D

  "Rudego" złapali na przekroczeniu prędkości. Mandat potulnie zapłacił, punkty dowalili, prawo jazdy zabrali. "Rudy" nie widzi problemu w tym, że go ukarali.

  A trzy dni temu, przestępca, który został ułaskawiony przed wyrokiem sądu (BTW, podaj mi choć jedno nazwisko w ten sposób ułaskawionego przez któregokolwiek "niekaczego" prezydenta; i BTW, taaak... prokuratorek, który gołą dupą świecił po mieście w kolejnym swoim wybryku, zostanie ukarany, skoro taki przykład idzie z samej góry... Wzorem kościoła w tym kaczo-katolskotalibskim kraju, co najwyżej kolejnym "przeniesieniem do innej parafii" ) przez kaczego długopisa, zapieprzał po mieście, przekraczając prędkość, przyłapano go na tym i jakie było tłumaczonko?

  "Informujemy, że taka sytuacja nie miała miejsca. Minister nie prowadzi osobiście samochodu służbowego i nie analizuje na bieżąco parametrów jazdy. Na trasie, którą poruszał się prowadzony przez kierowcę samochód służbowy, są różne ograniczenia prędkości od 50 do 80 km. Nie mamy powodów sądzić, że auto służbowe prowadzone przez kierowcę się do nich nie zastosowało. Jednocześnie przypominamy, że jedynymi podmiotami uprawnionymi do weryfikacji prędkości, z jaką poruszają się pojazdy, są policja i Inspekcja Transportu Drogowego"  

  fakt. pl/wydarzenia/polityka/piracki-rajd-limuzyny-ministra-kaminskiego-o-ile-przekroczyl-predkosc/69m7dg0

  Dobrze, że go jakiś biedny krawężnik faktycznie suszarką nie namierzył, bo by nie miał życia.

  Widzisz różnicę w standardzie, czy dalej nie dociera?

  I co? Jakiś komentarz, czy jak zwykle w takich przypadkach będziesz cichutko siedział i udawał, że nie było sprawy, a przy najbliższej okazji, gdy już uznasz, że można bezpiecznie wychylić się z norki, znów będzie jazgot "wielce obiektywnego" na tę "złą opozycję", która wszystkiemu winna?

  PS. A dziś piszą o następnej PiS-owskiej gnidzie:
  fakt. pl/wydarzenia/polityka/kierowca-marszalek-witek-wiozl-szefowa-na-czerwonym-i-przekroczyl-predkosc/ckss1w6

  I co? Też pewnie "nie miało miejsca"? :rotfl: Niech zrobi reasumpcję. :p A najlepiej by było, gdyby można było pozamykać te wszystkie media, lub położyć na nich łapę, nie? Po co mają kłuć po oczach ludek PiS-owski. Stąd i takie próby pod już skrajnie bezczelnie kłamliwym pierdoleniem o "repolonizacji" i przy wycieraniu sobie gęby dobrem kraju. Ale "ciemny lud", jak zwykle "kupi" i radośnie przyklaśnie wodzom swoim, nie?  

  Aha, i jeszcze jedno. Zasłanianie się tym, że to rządowy kierowca prowadził, jest śmieszne. Kierowca w takim wypadku jedzie, jak mu każą, więc odpowiedzialność spada na PiS-owską swołocz. Dokładnie tak samo, jak za lądowanie debeściaków w Smoleńsku.

  25 lis 2021

 • MEM

  @AnonimS  

  I co taka głucha cisza? Znów główka w piasek i nie ma tematu?
  I dalej uważasz, że jesteś w porządku?

  26 lis 2021

 • AnonimS

  @MEM a co tu odpowiadać. Należysz do tych ludzi którzy gdyby kometa uderzyła w ziemię też byś oskarżyła o to Kaczyńskiego. Poza tym zamiast skomentować główny temat , omijasz go i dajesz inny  przykład / kiedyś był taki dowcip p rozmowie przez kabel oceaniczny Rosjan z Amerykanami.  
  Amerykanie pytają. Ilu robotników przypada u was na bochenek chleba?  
  A Rosjanie odpowiadają. Ale wy za to gnębicie murzynów/ . To taka puenta. Pozdrawiam

  26 lis 2021

 • MEM

  @AnonimS "a co tu odpowiadać. "

  Jest, jest... Jeszcze przed chwilą było wielkie oburzenie, że jak to "dają sobie odebrać??? A na jakiej podstawie prawnej Tusk miałby nie dać sobie odebrać ??". A potem się nagle tak cichutko zrobiło... :)

  "Należysz do tych ludzi którzy gdyby kometa uderzyła w ziemię też byś oskarżyła o to Kaczyńskiego."

  A to Kaczyński nie jest winien rozpieprzenia całego kraju i posadzenia na stołkach przestępców i złodziei (A teraz to już w zasadzie wielokrotnych zbrodniarzy. Ilu to przez nich na koronawirusa się wykończyło przez te dwa lata? Bijemy rekordy zachorowań i zgonów, i to jest zaledwie wierzchołek góry lodowej kaczych win, a Ty mi opowiadasz, że Kaczyński jest cacy???), którym się wydaje, że wszystko im wolno? Od kiedy? A niby kto za to wszystko, co się tu od 6 lat dzieje odpowiada? Co? Wieczna "wina Tuska", tak?

  Poza tym w tym akurat wątku mówiliśmy o łamaniu przepisów drogowych i podejściu do tego.

  "Poza tym zamiast skomentować główny temat , omijasz go"

  Nie omijam. Skomentowałam tylko kilka wątków, które m. in. Ty tutaj rozpocząłeś.

  Zaś co do "głównego tematu", to będę komentować, gdy się dowiem, czy i jakie wobec nich wyciągnięto konsekwencje za tę "imprezkę w sądzie". A na razie chyba o tym słowa nie ma, nie? Na dobrą sprawę w tej chwili nawet nie wiem, czy to czasem nie kaczy następcy tej "sędziowskiej kasty" (Bo choć kaczor nie dokończył, tfu, "reformy", to jednak zdemolował sądownictwo, jak tylko się dało, upychając, gdzie się dało, swoich, prawda? Patrząc po tym, jak zawsze wybiórczo do tematu podchodzisz, a potem usiłujesz go przemilczać, gdy staje Ci się on niewygodnym, ciekawe, co powiesz, jeśli się okaże, że ta imprezka została urządzona przez podobnych temu ziobrowemu prokuratorowi, co to gołym tyłkiem po ulicach świecił.).

  26 lis 2021