Wsadziła mu penisa w rozgrzaną prostownicę!

Wsadziła mu penisa w rozgrzaną prostownicę!Ten mężczyzna nie miał zwykłego pecha. Dopadł go pech do kwadratu! Ale tak to bywa, gdy niezmierną głupotę zmiksuje się z alkoholem.

31-letni Szwed popijając alkohol wraz ze swoją ówczesną dziewczyną i jej koleżanką - wpadł na bardzo głupi pomysł. Gdy jego ukochana siedząc obok na kanapie zajmowała się swoją fryzurą używając prostownicy - ten zaproponował, aby mu ją wyprostowała również... penisa!

Kobieta początkowo nie zwracała uwagi na prośby swojego pijanego chłopaka. Gdy ten jednak w alkoholowym widzie zaczął biegać po mieszkaniu i wymachiwać prąciem błagając, aby mu go wyprostowała - w końcu chwyciła jego męskość i wepchnęła w rozżarzoną prostownicę!

Początkowo wydawało się, że penis nie odniósł większych obrażeń. Mężczyzna po prostu leczył się lodem. Po jakimś czasie okazało się jednak, że jego męskość zaczęła szwankować. 31-latek podał więc byłą dziewczynę do sądu.

Tyle tylko, że sąd uznał, że skoro sam chciał to... nie ma reklamacji! Na odszkodowanie liczyć nie może, dziewczyny już nie ma, a penis nadal nie wyprostowany.

źródło: fakt.pl

Isodeve

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #penis #prostownica

2 komentarze

 
  • enklawa25

    :sad:

  • Boska:)

    Żal!! niech pije dalej.. nastepnym razem będzi prosił, żby opier......oliła mu go kosiarką do  trawy..  ha ha :devil: