Dentystka wyrwała mu za karę wszystkie zęby!

Dentystka wyrwała mu za karę wszystkie zęby!Dentystka z Wrocławia Anna Maćkowiak (34 l.) zemściła się na facecie, który ją rzucił dla innej kobiety. Gdy Marek Olszewski (45 l.) wił się z bólu z powodu bolącego zęba, w desperacji poprosił swą eks o jak najszybsze przyjęcie go do jej gabinetu. Dostał końską dawkę znieczulenia i... to go zgubiło. Otępiony nie czuł, gdy sadystyczna pani stomatolog wyrywała mu ząb po zębie.

Sprawa odbiła się szerokim echem. Więcej - historia zrobiła "karierę" na całym świecie, bo opisał ją m.in. brytyjski "Daily Mail", "Huffington Post" i nowojorski „Daily News”. No cóż, trudno się dziwić, że zainteresowała media. Pokazuje, że warto być wiernym i uczciwym w związku, a po drugie - przestrzega przed nieobliczalnością zranionych kobiet.

Było tak: atak bólu zęba u niewiernego mężczyzny był tak silny, że desperat zdecydował się na zadzwonienie do swej byłej, która ma gabinet stomatologiczny. Ta pierwotnie mówiła, że starała się trzymać emocje na wodzy i obiecywała sobie, że nie zrobi mu krzywdy. Jednak, gdy Olszewski usiadł w fotelu dentystycznym coś w nią wstąpiło. Uśmiechając się zaaplikowała "pacjentowi" taką dawkę środka znieczulającego, że ten po prostu odpłynął.

Gdy się obudziła miał zabandażowaną całą głowę, więc nie mógł sprawdzić, co się stało. Czuł, że coś było nie w porządku, ale dopiero po przyjściu do domu odkrył prawdę.

Co ciekawe, kolejna partnerka Olszewskiego, gdy dowiedziała się, że poszedł do gabinetu dentystycznego swej eks, gdzie stracił całe uzębienie, była tak wściekła, że aż z nim zerwała.

źródło: fakt.pl

mycles

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #dentystka #zemsta #kara

Dodaj komentarz