W Anglii rodzice podają dzieciom wybielacz „aby wyleczyć autyzm”

W Anglii rodzice podają dzieciom wybielacz „aby wyleczyć autyzm”W związku ze wzmożonymi przypadkami "samoleczenia" dzieci za pomocą niebezpiecznego płynu władze brytyjskie biją na alarm. Nowy głupkowaty trend polega na "leczeniu" dzieci z autyzmu przy pomocy wybielacza – pomysł pochodzi od jednej z religijnych sekt z oddziałem w Los Angeles, założonej przez byłego scjentologa Jima Hambl'a, donosi Outer Places.

Rozwiązanie, które sekciarze oferują w leczeniu, składa się z chlorynu sodu i kwasu chlorowodorowego, z których powstaje wybielacz. Silna mieszanka może prowadzić do nudności, biegunki, odwodnienia organizmu, a nawet do śmierci.

Zaskakująco, formułę niebezpiecznej cieczy można kupić na brytyjskich stronach. Przepis został udostępniony na Facebooku! W sieci społecznej pojawiły się nawet grupy poświęcone temu rodzajowi "leczenia".

Mamy, stosujące taką metodę „terapii”, twierdzą, że dzieci naprawdę pozbyły się "pasożytów", które ich zdaniem są przyczyną autyzmu. W Wielkiej Brytanii władze martwią się o częste używanie niebezpiecznego specyfiku, a policja brytyjska już rozpoczęła dochodzenie w sprawie.źródło: zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-anglii-rodzice-podaja-dzieciom-wybielacz-aby-wyleczyc-autyzm

Kinemic

znalazł niusa na zmianynaziemi.pl. Tagi: #Anglia #dzieci #wybielacz #autyzm

1 komentarz

 
  • AnonimS

    Debile są wszędzie.