Proponowała seks Policjantom zamiast mandatu

Proponowała seks Policjantom zamiast mandatuŹróło: fakt.pl43-letnia kobieta piła alkohol na ulicy. Gdy policjanci chcieli ją za to ukarać mandatem zaproponowała im w zamian... seks

Taką oryginalną propozycję otrzymali policjanci z Jastrzębia Zdroju. Mundurowi patrolujący ulicę Cieszyńską zauważyli kobietę spożywającą alkohol. Podeszli do niej i chcieli wypisać jej mandat. – 43-latka, jak się okazało mieszkanka Łodzi, odmówiła jego przyjęcia - informuje tvn24.

Kobieta została więc przewieziona na komendę i poinformowana, że będzie sporządzony wniosek do sądu o jej ukaranie. – Sprawdziliśmy też jej stan trzeźwości, miała ponad promil alkoholu we krwi – relacjonuje reporterom tvn24 Magdalena Szust z jastrzębskiej policji.

W komendzie 43-latka stała się agresywna, więc policjanci zdecydowali się pozostawić ją w areszcie do wytrzeźwienia. Kobieta wymyśliła jednak inne rozwiązanie: zaproponowała policjantom seks w zamian za to, że zapomną o mandacie, nie skierują sprawy do sądu i wypuszczą ją do domu. Teraz za próbę przekupstwa grozi jej nawet 8 lat za kratami.

źródło: fakt.pl

tenehalon

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #policja #seks #mandat #przekupstwo

Dodaj komentarz