Chciał uderzyć policjantkę w twarz... penisem

Chciał uderzyć policjantkę w twarz... penisemBrytyjski sąd skazał mężczyznę, który penisem zaatakował interweniującą w jego mieszkaniu policjantkę. 28-latek będzie musiał zapłacić 600 funtów grzywny - informuje BBC.

Do zdarzenia doszło w listopadzie zeszłego roku w Aberdeen. Policję do domu 28-letniego Litwina Mariuma Varinauskasa wezwała jego dziewczyna, która nie mogła sobie poradzić z pijanym partnerem.

- Kiedy policjanci przybyli pod wskazany adres, pijany mężczyzna siedział na sofie i zakładał bieliznę. Nagle 28-latek wstał, ponownie obnażył się i penisem próbował uderzyć policjantkę w twarz. Funkcjonariuszka musiała wykonać unik - mówił przed sądem pełnomocnik zaatakowanej policjantki.  

Oskarżony o napaść na funkcjonariuszkę policji Varinauskas przyznał, że w czasie zdarzenia był pod wpływem alkoholu i nic nie pamięta. Powiedział jednak, że bierze pełną odpowiedzialność za to co zrobił i żałuje swojego czynu. Mężczyzna przeprosił także zaatakowaną funkcjonariuszkę.

Ze względu na to, że Litwin przyznał się do winy, wyraził skruchę i zapewnił, iż nie będzie już pił alkoholu, sąd potraktował go łagodnie i obarczył tylko karą grzywny w wysokości 600 funtów.

źródło: wp.pl

2 komentarze

 
  • olaxm

    jak duży musiał być penis, skoro tak mógł uderzyć....

  • Ciafu

    Haha xD
    Masakra ;-: