Chciał uderzyć policjantkę w twarz... penisem

Chciał uderzyć policjantkę w twarz... penisemBrytyjski sąd skazał mężczyznę, który penisem zaatakował interweniującą w jego mieszkaniu policjantkę. 28-latek będzie musiał zapłacić 600 funtów grzywny - informuje BBC.

Do zdarzenia doszło w listopadzie zeszłego roku w Aberdeen. Policję do domu 28-letniego Litwina Mariuma Varinauskasa wezwała jego dziewczyna, która nie mogła sobie poradzić z pijanym partnerem.

- Kiedy policjanci przybyli pod wskazany adres, pijany mężczyzna siedział na sofie i zakładał bieliznę. Nagle 28-latek wstał, ponownie obnażył się i penisem próbował uderzyć policjantkę w twarz. Funkcjonariuszka musiała wykonać unik - mówił przed sądem pełnomocnik zaatakowanej policjantki.

Oskarżony o napaść na funkcjonariuszkę policji Varinauskas przyznał, że w czasie zdarzenia był pod wpływem alkoholu i nic nie pamięta. Powiedział jednak, że bierze pełną odpowiedzialność za to co zrobił i żałuje swojego czynu. Mężczyzna przeprosił także zaatakowaną funkcjonariuszkę.

Ze względu na to, że Litwin przyznał się do winy, wyraził skruchę i zapewnił, iż nie będzie już pił alkoholu, sąd potraktował go łagodnie i obarczył tylko karą grzywny w wysokości 600 funtów.

źródło: wp.pl

5 448 czyt.
100%22
indezeros

znalazł niusa na wp.pl.

2 komentarze

 
 • olaxm

  olaxm · 3 sty 2015 · 385274619

  jak duży musiał być penis, skoro tak mógł uderzyć....

 • Ciafu

  Ciafu · 21 kwi 2014

  Haha xD
  Masakra ;-: