Pijany inwalida na wózku potrącił rowerzystę

Pijany inwalida na wózku potrącił rowerzystęCoś takiego! Sąd będzie musiał się pochylić nad tym, co w Radomiu się zdarzyło na ulicy – tam pijany mężczyzna jadący na elektrycznym wózku inwalidzkim potrącił rowerzystę!

Wszystko działo się w czwartek po południu na przejściu dla pieszych przy ul. Żółkiewskiego w Radomiu. Mężczyzna, jadąc elektrycznym wózkiem inwalidzkim, potrącił rowerzystę. Jak pisze gazeta.pl, gdy przyjechała policja, okazało się, że inwalida nie jest trzeźwy!

– Elektryczny wózek inwalidzki, którym jechał 64-letni mężczyzna, najechał na rowerzystę, który przeprowadzał rower przez przejście. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia i okazało się, że 64-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie – mówiła dziennikarzom Gazety.pl Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Policjanci sporządzili dokumentację z tego zdarzenia i skierują sprawę do sądu. Ciekawe, jaką decyzję podejmą sędziowie – czy skarzą inwalidę na wózek napędzany rękami?!

źródło: fakt.pl

4 komentarze

 
 • anonim

  Witamy w Polsce ;D

 • ktoś XD

  Takie rzeczy tylko w Polsce XD :smh:

 • Gabi14

  Hahaha xD

 • Ciafu

  Ze co?! xDD