Dwie osoby nie żyją, a cztery są w szpitalu, bo telefon wpadł do latryny

Dwie osoby nie żyją, a cztery są w szpitalu, bo telefon wpadł do latrynyDwie osoby zmarły, a kilka odniosło obrażenia po tym, jak telefon komórkowy mieszkanki Chin spadł do szamba przez otwór w ogólnodostępnej, wypełnionej zawartością latrynie.

Tragiczna historia, będąca przestrogą przed posuniętym poza granice rozsądku przywiązaniem do dóbr materialnych, wydarzyła się w mieście Xinxiang w prowincji Henan.  

Mąż ratował telefon, matka wskoczyła za nim

Pewna Chinka korzystała z toalety publicznej, którą w tym przypadku stanowiła latryna z otworem w ziemi. Z kieszeni wysunął jej się wart 300 dolarów telefon. Spadł przez otwór kilka metrów w dół. Załamana kobieta wezwała na pomoc męża.

Małżonek odważył się zejść po cenną zgubę. Niewiarygodny smród, wydzielany przez zawartość szamba sprawił jednak, że mężczyzna stracił przytomność i wpadł w ekskrementy. Na pomoc rzuciła się jego matka, obserwująca sytuację. Także ona zemdlała.

Żona wezwała na pomoc okolicznych mieszkańców, którzy przybiegli i próbowali ratować nieprzytomnych. W czasie tej akcji do szamba wpadły kolejne cztery osoby. W końcu za pomocą liny sześć osób udało się wyciągnąć na powierzchnię. U ratującego telefon mężczyzny i ratującej syna matki dało się jeszcze wyczuć słaby puls. Oboje zmarli jednak, nim przyjechało pogotowie.

Cztery osoby przebywają w szpitalu. Jedna z nich jest w śpiączce.

źródło: tvn24.pl

pettic

znalazł niusa na tvn24.pl. Tagi: #telefon #latryna #wypadek

2 komentarze

 
  • Margerita

    Okropne

  • Tragedia

    Tragedia, ale moja pierwsza myśl - telefon wpadł i wybuchło coś. (sądząc po tytule) POMYŚLAŁAM, ŻE PEWNIE NOKIA IM WPADŁA XDD