Prezenter pogody oświadczył się dziennikarce sportowej na antenie

Prezenter pogody oświadczył się dziennikarce sportowej na antenieSposobów na oświadczyny jest wiele. Co powiecie na zaskoczenie wybranki na żywo w trakcie wiadomości? Tak właśnie zaręczyła się prezenterka jednej z amerykańskich stacji.

To miał być zwykły dzień w pracy dla Emily Leonard, prezenterki sportowej teksańskiej stacji KAMC. Emily już miała przeczytać skrót informacji na początek serwisu, gdy nagle zobaczyła... swojego chłopaka, Matta Laubhana, który jest prezenterem pogody w konkurencyjnej stacji KLBK. Matt pojawił się na ekranie zamiast Emily...

Laubhan powiedział telewidzom, że regularny serwis sportowy ma "urlop". Zamiast niego, zaskoczeni widzowie mieli zobaczyć "wiadomość z ostatniej chwili".

- Pani Leonard to nie tylko słodka i szalona dziewczyna, która oglądacie codziennie rano. To także miłość mojego życia. Usiądźcie wygodnie i zobaczcie, jak doprowadzam tą młodą kobietę do łez, mam nadzieję, że radości - spokojnie powiedział Matt.

Emily była zszokowana i zaskoczona gdy, jej chłopak ukląkł i zapytał: - Tak się zastanawiam, czy może chciałabyś wyjść za mnie? Co Ty na to?

Tak piękne oświadczyny mogły skończyć się tylko w jeden sposób, wybranka Matta zgodziła się zostać jego żoną.

źródło: gazeta.pl

electret

znalazł niusa na gazeta.pl.

Dodaj komentarz