Najgłupsza odpowiedź w historii wyborów miss?

Najgłupsza odpowiedź w historii wyborów miss?Giosue Cozzarelli udzieliła chyba jak dotąd najgłupszej odpowiedzi w historii światowych konkursów piękności. Wydarzenie to miało miejsce podczas tegorocznych wyborów Miss Panamy. Giosue wylosowała kopertę z pytaniem: "Kim był Konfucjusz?". Jak się okazało, pytanie o starożytnego chińskiego filozofa sprawiło spore trudności pannie Cozzarelli.
- Konfucjusz był jednym z tych, którzy wynaleźli konfuzję. I to właśnie dlatego był jednym z najbardziej starożytnych, jednym z Chińczyków, Japończyków, którzy byli jednymi ze starożytnych ludzi. Dziękuję! - dokładnie tak chaotycznie brzmiała odpowiedź pięknej Panamki.


Wypowiedź ta została porównana z wypowiedzią Miss Południowej Karoliny Caitlin Upton, która walczyła w 2007 roku o tytuł amerykańskiej Miss Nastolatek. Caitlin została zapytana wówczas przez jury dlaczego, jej zdaniem, aż 20 procent Amerykanów ma kłopoty ze wskazaniem na mapie świata Stanów Zjednoczonych.

Miss odpowiedziała wtedy: Osobiście uważam, że amerykańscy Amerykanie nie są w stanie tego zrobić bo, hmm, niektórzy ludzie gdzieś tam w naszym narodzie, nie mają map,i , hmm, wierzę, że edukacja taka jak w RPA i Iraku, w takich właśnie krajach, wierzę, że oni powinni, tak jak powinien nasz edukacyjny system, pomóc Stanom, hmm, i, hmm, powinien pomóc też Afryce Południowej i Irakowi i krajom azjatyckim, tak byśmy byli w stanie zbudować przyszłość.

Nagranie z odpowiedzią Caitlin na YouTube obejrzało we wrześniu 2007 roku aż 40 mln osób. Miss Panamy chyba jednak swoim wystąpieniem przebiła "wiedzę" Caitlin Upton.

źródło: onet.pl

Leviduce

znalazł niusa na onet.pl.

1 komentarz

 
  • Jakub

    no to skonfundowała pytającego a czytelników wprawiła z nielada konfuzję