Można kupić dom, który zagrał w "Kevin sam w domu"

Można kupić dom, który zagrał w "Kevin sam w domu"Pochodzący z lat 20. XX wieku dom, w którym toczyła się akcja filmowego hitu "Kevin sam w domu" ("Home Alone"), został wystawiony na sprzedaż - za 2,4 miliona dolarów.

Dom z czerwonej cegły o powierzchni prawie 400 metrów kwadratowych ma cztery sypialnie, kominek opalany drewnem, przeszklone patio i osobny garaż. Leży ok. 30 km na północ od Chicago, niedaleko jeziora Michigan. Jego właściciele, John i Cynthia Abendshien, zdecydowali się na sprzedaż, gdy ich córka dorosła, a oni postanowili zmienić lokum na mniejsze.

Przez większość z sześciu miesięcy zdjęć do filmu, w którym dzielny 8-latek przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, rodzina mieszkała w domu. W rolę Kevina wcielił się Macaulay Culkin, którego państwo Abendshien wspominają jako "miłego, ale cichego chłopca".

- Bardzo niewiele domów zagrało główną rolę w filmie, w tym sensie, że stało się dodatkowym bohaterem - uważa Marissa Hopkins z firmy prowadzącej sprzedaż.

Ze względu na niezwykłą popularność filmu z 1990 roku wystawiony na sprzedaż dom będą mogli obejrzeć jedynie klienci, którzy przejdą wstępną weryfikację. - Inaczej byłoby to prawdziwe zoo. Jest bardzo wiele osób, które gdyby tylko mogły, zwiedziłyby słynną rezydencję - wyjaśniła Hopkins.

W kwietniu średnia cena domów w tej okolicy wynosiła prawie 1,3 mln dolarów.

źródło: interia.pl

tede

znalazła niusa na interia.pl.

Dodaj komentarz