Matka poślubiła córkę. Wcześniej wyszła za mąż za syna

Matka poślubiła córkę. Wcześniej wyszła za mąż za synaW tym przypadku matczyna miłość nabiera zupełnie innego znaczenia. Patricia Spann z amerykańskiego stanu Oklahoma poślubiła biologiczną córkę! Choć brzmi to nieprawdopodobnie, wydarzyło się naprawdę. Co więcej to nie pierwsze małżeństwo 43-latki. Okazuje się, że kilka lat wcześniej kobieta wyszła za mąż za ... swojego syna!

O kazirodczym związku zrobiło się głośno w całych Stanach Zjednoczonych. Pojawiło się pytanie, jak to możliwe, by matka poślubiła własne dziecko? Otóż Patricia Spann w młodości straciła prawo do opieki nad córką i dwoma synami. Rodzeństwo zostało adoptowane. 43-latka postanowiła odnowić z nimi kontakt. Dwa lata temu odnalazła Misty (25 l.). W marcu tego roku kobiety wzięły ślub. Nie wiadomo, czy zrobiły to z miłości, czy miały jakiś inny powód.

O sprawie dowiedzieli się urzędnicy z Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej. Informacjami podzielili się z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości. Patricia Spann i  zostały aresztowane. Obie odpowiedzą za kazirodztwo. Sąd wyznaczył za nie kaucję z wysokości 10 tysięcy dolarów, czyli blisko 40 tysięcy złotych. W stanie Oklahoma małżeństwa pomiędzy bliskimi krewnymi są bowiem zabronione, niezależnie od tego czy utrzymują oni intymne relacje. Wyrodna matka tłumaczyła śledczym, że nie wiedziała, że łamie prawo poślubiając córkę. Sądziła, że może to zrobić, bo jej nazwisko od dawna nie figurowało w akcie urodzenia 25-latki.

O dalszym losie kobiet zdecyduje sąd. Na jaw wyszły jednak kolejne szokujące informacje. Okazało się, że nie było to pierwsze takie przestępstwo 43-letniej Patricii Spann. W 2008 roku wyszła ona za mąż za ... swojego syna, Jody'ego Spann'a. Małżeństwo anulowano 15 miesięcy później. Tej sprawie także przyglądają się śledczy. Wciąż nie potrafią odpowiedzieć na pytanie, dlaczego kobieta poślubiła swoje dzieci.

źródło: fakt.pl/wydarzenia/swiat/matka-poslubila-corke-wczesniej-wyszla-za-maz-za-syna/xnh9qyv

phoboth

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #matka #ślub #syn #córka

1 komentarz

 
  • Margerita

    :O