Kierowca autobusu ma 26 dzieci z 9 kobietami

Kierowca autobusu ma 26 dzieci z 9 kobietamiKobiety widzą w nim sympatycznego faceta. I chętnie idą z nim do łóżka, a potem rodzą mu dzieci. Kierowca miejskiego autobusu spod Londynu jest najpłodniejszym ojcem w Wielkiej Brytanii. Doczekał się już 26 potomków z 9 kobietami, niektóre były jego pasażerkami

Miły, sympatyczny, czarujący – tak o Michaelu Redmanie (58 l.), kierowcy linii 53 z miejskich zakładów komunikacyjnych w Surrey pod Londynem, mówią kobiety. Coś musi być w tym facecie, skoro, jak ujawniły tamtejsze gazety, jest najbardziej płodnym ojcem w Wielkiej Brytanii. Ma 26 dzieci z 9 kobietami!

Trzynastu córek i trzynastu synów Redman dorobił się w ciągu 38 lat. Najstarsze z jego dzieci, córka, ma właśnie 38 lat, najmłodsze niespełna rok. Kiedyś w ciągu jednego roku urodziło mu się troje dzieci – i to z trzema różnymi kochankami. Siedmioro ostatnich spłodził z obecną partnerką życiową. Z większością potomków nie utrzymuje kontaktów. Ogranicza się do wysyłania im 20 funtów na urodziny.

Redman był kiedyś żołnierzem, ale swoją największą batalię toczy od czasu, gdy został kierowcą autobusu miejskiego. To właśnie w autobusie podrywał swoje kobiety. I wcale nie przeszkadzało mu, że poznawał kolejną, chociaż jeszcze był z poprzednią. – Często nie było go w domu, teraz wiemy dlaczego – opowiada dziennikowi „Daily Mail” jeden z byłych sąsiadów Redmana.

Ciekawe, że żadna z jego kochanek nie zauważyła, że była zdradzana ani że Michael ma już tyle dzieci. – Jest charyzmatyczny i czarujący. Mówi ci to, co chcesz usłyszeć. Potrzebowałam sporo czasu, żeby się zorientować, co się dzieje – wyznaje jedna z kobiet jurnego kierowcy autobusu.

On sam nie chce się wypowiadać na temat swojego ojcostwa. Mimo że media ujawniły tajemnicę jego prywatnego życia, Michael pracuje jak gdyby nigdy nic. Wozi pasażerów i być może rozgląda się już za kolejną zdobyczą. Popularność przyciąga jak magnes...

źródło: fakt.pl

plutong

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #dzieci #kierowca #autobus

1 komentarz

 
  • AlicjaLukasz

    Ale sie musial narobic :))