Dyskryminacja w banku spermy

Dyskryminacja w banku spermyNajwiększy na świecie bank spermy przestał przyjmować nasienie od rudowłosych, ze względu na brak zainteresowania na dzieci z takim kolorem włosów. Największe zapotrzebowanie jest na spermę od osób z brązowymi oczami i włosami - informuje Fox News.

- Jest zbyt wielu rudych w stosunku do zapotrzebowania. Mało ludzi wybiera rudowłose potomstwo, chyba że partner ma taki kolor włosów lub samotna kobieta preferuje rudych – powiedział dyrektor Cryos International - Ole Schou. Cryos International jest światową siecią banków spermy i mają siedziby w USA, Dani i Indiach.

Szef Cryos International powiedział, że choć "liczba dawców rośnie, to... nie rośnie liczba potencjalnych rodziców, którzy chcieliby mieć dziecko o rudym kolorze włosów". Odstępstwem od rynkowego trendu jest Irlandia, gdzie nasienie rudowłosych sprzedaje się "jak ciepłe bułeczki".

Historycznie rude włosy uważano za znak moralnej degeneracji i brutalny pragnień seksualnych. W Szkocji jest najwyższy wskaźnik rudowłosych sięgający 13 proc. populacji. Szacuje się także, że od 6 do 18 milionów rudych żyje w Ameryce.

(KK)

źródło: onet.pl

expeze

znalazł niusa na onet.pl.

Dodaj komentarz