To dziecko je cegły i żarówki!

To dziecko je cegły i żarówki!Niezwykła choroba dręczy trzyletnią Amerykankę

Ta dziewczynka z amerykańskiego stanu Indiana je wszystko! Natalie Hayhurst (3 l.) każdego dnia ryzykuje życie, bo cierpi na nietypową przypadłość. Jest uzależniona od zjadania  przedmiotów, których w sklepie spożywczym się nie kupi. – Cegłami zajada się jak czekoladą lub ciasteczkami – przyznaje jej przerażona mama Colleen (31 l.).

Specjaliści określają stan Natalie jako "apetyt na substancje nieodżywcze". Dziewczynka lubi także kamienie i patyki. Już raz omal nie umarła po tym, jak zjadła żarówkę, którą wykręciła z nocnej lampki w sypialni. – Poraniła się przy tym w usta, ale z żarówki pozostał tylko drucik – wspomina mama Natalie.
Rodzice żyją w ciągłym strachu. – Codziennie toczę z nią prawdziwą walkę. Staram się powstrzymywać Natalie przed zjedzeniem czegoś niebezpiecznego dla jej życia. Pilnujemy ją na zmianę z moim mężem i jej pięcioletnim bratem – załamuje ręce Colleen. – Przynajmniej nie próbuje jeść szklanek od czasu, gdy poraniła się żarówką, ale przy każdym wyjściu do ogrodu rozgląda się za kamieniami i patykami.

Mała Natalie nie potrafi się powstrzymać przed podjadaniem przedmiotów mimo, iż już rozumie, że to groźne dla niej. – Najbardziej boję się, że pewnego dnia córeczka zje coś niebezpiecznego, a nas nie będzie, by jej pomóc – rozpacza Colleen.

źródło: fakt.pl

photogon

znalazł niusa na fakt.pl.

1 komentarz

 
  • Hubert33

    Jak lubi to niech je sobie  :lmao: