Agnieszka Sokolik: Wolę zbierać złom niż być modelką

Agnieszka Sokolik: Wolę zbierać złom niż być modelkąŹróło: se.plMiliony dziewcząt na całym świecie marzy o karierze modelki, ale nie Agnieszka Sokolik (30 l.) z Suwałk (woj. podlaskie). Choć los dał jej taką szansę, zrezygnowała z pokazów mody i sesji fotograficznych, aby... zbierać złom! - To ciężka praca, ale daje mi ogromną satysfakcję - zapewnia piękna suwałczanka.

Agnieszka Sokolik jest delikatną, pełną wdzięku i uroku 30-latką. W 1999 r. wystartowała w wyborach najpiękniejszej mieszkanki Suwalszczyzny i zdobyła tytuł wicemiss.

Ten sukces otwierał jej drzwi do kariery modelki: mogła nosić stroje znanych projektantów, występować na okładkach kolorowych pism, brać udział w pokazach mody i profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Ale... machnęła na to ręką. - Od dziecka byłam chłopczycą. Bardziej interesowałam się samochodami niż lalkami. A wybory miss traktowałam jak przygodę. Chciałam udowodnić sobie i bliskim, że jestem prawdziwą kobietą. I udało się. Spełniłam marzenie dziewczyny z biednej dzielnicy i chociaż przez chwilę byłam księzniczką - opowiada była wicemiss.

Kiedy skończyła 6 lat, bawiła się, pomagając ojcu na złomowisku. Jako 17-latka zrobiła prawo jazdy na auta osobowe, potem na tiry, a wkrótce założyła firmę skupującą metale. Choć ze swoją urodą i figurą bez trudu mogłaby być modelką, to woli segregować, ciąć i rozwozić złom potężnymi ciężarówkami. - Bywa, że ktoś z drwiną patrzy na mnie, gdy tnę żelastwo palnikiem, ale ta praca sprawia mi wielką frajdę - tłumaczy niedoszła modelka.

źródło: se.pl

Prezes

znalazł niusa na se.pl.

1 komentarz

 
  • Margerita

    Zuch dziewczyna

    5 sie 2022