AnonimS

S z Polska
Tajemniczy starszy facet. Wiek? Przeciętni ludzie tak długo nie żyją. Motto : Nikt nie jest doskonały nawet ....ja! ......................................................................................................................... Ktore związki Zodiaku najchetniej uprawiają seks? "Baran - bez względu na płeć - to człowiek o ogromnym temperamencie, tak w życiu, jak i w seksie. Zodiakalne Barany ponad wszystko pragną zmian, wyzwań, nowości i inspiracji. Są namiętnymi kochankami, a w i sypialni nigdy nie wieje nudą, ponieważ nudy Barany unikają jak ognia. W związkach, które tworzą seks odgrywa bardzo istotną rolę. Partnerów i partnerki Barany wybierają, zwracając dużą uwagę na ich wygląd i seksualną sprawność. Co niestety czasem oznacza, że gdy kończy się dobry seks, kończy się miłość i związek. Jaki seks lubią Barany? Różnorodny i wciąż inny. Pełen zaangażowania, namiętności i bliskości. Wbrew pozorom, Barany nie są w łóżku egoistami. "
razem:   1 044 48
 • AnonimS

  @MrHyde to był argument PO żeby przeciągać prace. Zamiast negocjować poszli na konfrontację. Nie udało się. Jak mi przykro  :blee: . Ciekawe co zrobi senat

 • AnonimS

  @MrHyde rząd wysłał co i jak wyda a sejm i prezydent musieli zatwierdzić żeby i nasz rząd i inne z Unii mogły wydawać. I to pieprzenie że będzie kupował głosy to dla naiwnych.  Komisja Europejska będzie to nadzorować.

 • AnonimS

  @MrHyde na zaJęcie stanowiska . Plan UE Ostatni etap negocjacji w sprawie długoterminowego budżetu UE zakończył się 17 grudnia 2020 r. Można było negocjować z rządem a nie pitolić żeby nie zatwierdzić i obalić rząd. Zresztą niektórzy działacze samorządowi tak jak Trzaskowski rozmawiali w sprawie swoich miast . Lewica postawiła konkretne warunki , strony się dogadały i po temacie. A PO zamiast totalnej opozycji wyszła totalna głupota. Tym bardziej że kolejne wybory będą w 2023 roku i kasa na kolejne 4 lata zasili wtedy budżet państwa. Tylko że PO może być wtedy na marginesie. Komorowski z Kosiniakiem tworzą konserwatywne ugrupowanie. Może do nich dołączyć Gowin i może spadochroniarze z PiS.
  Z drugiej strony strony ugrupowanie Hołowni  które wyciągnie sporo posłów.  
  Jak Ci mówiłem że Budka to dupa nie przywódca to uważałeś że jestem uprzedzony. Moim zdaniem jedynym sensownym liderem wydaje się Trzaskowski. Tyle że byłby głupi gdyby zrezygnował z Warszawy bo tu może być latami .

 • AnonimS

  @MrHyde masz rację. Tylko że na to był czas od stycznia. Chcieli powtórzyć numer z wyborów prezydenckich. Czyli namawiać resztę opozycji do odrzucenia. Przy okazji się porobiło hehehe . Konfederacja, Ziobro i PO po jednej stronie . PiS , lewica PSL i reszta po przeciwnej.

 • AnonimS

  @AlexAthame na wszystkich . Chodzi o tło na jakim są robione czyli widok meczetu. Pytanie jest trudne. Jeżeli się patrzy na Boga pod kątem starego testamentu to wychodzi że nie. Bo ta wersja Boga żąda absolutnego posłuszeństwa i ,ma tylko jeden naród wybrany. Nowy testament zmienia optykę. Ta wersja Boga jest miłosierna i sam Jezus wysłał Szawła by nauczał pogan. W tej wersji każdy ma wierzący  ma szansę. I Żydzi którzy nie przyjęli Chrystusa i muzułmanie.

 • AnonimS

  @MEM bo Ty nie opierasz się na liczbach tylko na propagandzie. Gadzinówki, kaczyzm itd. Ja staram się podawać liczby czy opierać się na jakiś artykułach. A Ty ciągle jedno i to samo. . Można się spierać ale nie w ten sposób. Poza tym zarzucasz mi że jestem pod wpływem propagandy . Nie bierzesz pod uwagę że ja jestem zwolennikiem rodziny różnopłciowej, religii, silnego państwa itd. i tak było od zawsze , od lat osiemdziesiątych.
  Pozdrawiam

 • AnonimS

  @MrHyde PO z małymi wyjątkami się wstrzymała , 33 było przeciw.  Lewica , PSL, PiS , Gowin i Hołownia byli za.

 • AnonimS

  @MEM PO się popisała głosowaniem. Ciekawe czy senat będzie coś kombinował.

 • AnonimS

  @MEM np pisząc o sojuszu Kaczyńskiego i Putina. A tak na marginesie . To jest trzecie głosowanie w sprawie unijnych pieniędzy. Podczas dwóch poprzednich PiS był w opozycji i wtedy głosował zgodnie z polską racją stanu czyli za. Zobaczysz jak zagłosuje dziś PO.  I to głosowanie pokaże kto jest za polską racją stanu a kto za partyjnym interesem. Nie wiem czy słyszałaś ale były prezydent Komorowski wzywa do powołania koła konserwatywnego ponad podziałami partyjnymi. Popiera Kosiniaka Kamysza i oficjalnie oświadczył że PO skręciła w lewo, wbrew temu co było w założeniu.

 • AnonimS

  Ech ten Nefer. Niepokorny, nierozważny, ryzykuje własnym grzbietem . Ale potrafi się wykaraskać z opresji. Pozdrawiam

 • AnonimS

  @AlexAthame zasługa Polaków. Przede wszystkim przedsiębiorców , rolników, handlowców czyli wszystkich którzy na to pracują ,  ale też i rządu. Oczywiście też i kapitał zagraniczny/

 • AnonimS

  @MrHyde tytuł jest mój. Szwajcaria naleźy do najbogatszych państw świata. Stąd nawiązanie do dobrobytu.