Zbyt sexy na nauczycielkę?

Zbyt sexy na nauczycielkę?Ma ciało, którego mogą pozazdrościć jej modelki. Ale Włoszka Ileana Tacconelli (28 l.) pracuje jako nauczycielka w elitarnej katolickiej szkole w Mediolanie. Gdy na jaw wyszły reklamy i zabawne filmiki, w których grała skąpo odziana, matki uczniów podniosły bunt.

Kobiety zażądały zwolnienia seksownej nauczycielki z pracy. Na razie jedna z matek wypisała z tej szkoły swojego syna. - Ona jest zbyt sexy, ktoś taki nie może uczyć dzieci - skrytykowała kobieta ciemnowłosą nauczycielkę.

acconelli porzuciła karierę modelki i poświęciła się pedagogice. Nie rozumie całego zamieszania, jakie wybuchło wokół jej osoby. - Od trzech lat jestem nauczycielką w tej szkole i nigdy nie było problemów - wyznaje piękna Włoszka.

Ileana uczy w trzech klasach.  Uczniowie bardzo ją lubią (no pewnie!). Po jej stronie stoją ich ojcowie i także... dyrektor szkoły. - Jest bardzo dobrą nauczycielką - zapewnia Aldo Geranzani. Na razie nie zamierza ugiąć się przed buntem matek uczniów i nie zwolni seksownej nauczycielki.

źródło: fakt.pl

plutong

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #nauczycielka #seksi

Dodaj komentarz