Wyuzdany seks kosztował go życie?

Wyuzdany seks kosztował go życie?Tajemnicza śmierć brytyjskiego szpiega to prawdopodobnie efekt wyrafinowanej orgii seksualnej - podejrzewają jego koledzy.

Coraz dziwniejsze tropy pojawiają się w sprawie tragicznej śmierci 31-letniego Gareth Williams - kryptologa pracującego dla brytyjskiego wywiadu. Wysokiej klasy specjalista z MI6 został znaleziony w... walizce zamkniętej na kłódkę. Co ciekawe, śledczy podejrzewają, że Williams zmarł w wyniku wyuzdanej seks-zabawy - podaje portal goniec.com.

Zwłoki kryptologa znaleziono w jego mieszkaniu  na terenie dzielnicy Pimlico w Londynie pod koniec sierpnia tego roku. Początkowo zakładano, że Williams został on zamordowany. Na jego ciele nie znaleziono jednak ran, a w krwi żadnej trucizny.  

Śledczy zakładają teraz, że mężczyzna uczestniczył w sadomasochistycznej zabawie polegającej na podduszaniu i więzieniu. Niestety, partnerka lub partnerzy mężczyzny najwyraźniej zapomnieli o nim i lub celowo zostawili go zamkniętego w walizce. Mężczyzna zmarł w męczarniach z powodu odwodnienia i braku tlenu.

Scotland Yard poszukuje pary w wieku 20 i 30 lat o śródziemnomorskiej urodzie. Para została zarejestrowana przez zamontowaną na terenie budynku kamerę przemysłową CCTV.Do tej pory nie zgłosiła się na policję.

źródło: fakt.pl

Mitwine

znalazł niusa na fakt.pl.

1 komentarz

 
  • Margerita

    :smiech2: