Klapy od sedesów miażdżą chłopcom

Klapy od sedesów miażdżą chłopcomNa pozór brzmi to śmiesznie, ale problem jest bardziej niż poważny. Ciężkie klapy od sedesów miażdżą chłopcom siusiaki! Wszystko przez nową modę...

Moda na ciężkie drewniane deski sedesowe jest bardzo niebezpieczna dla... małych chłopców. W Wielkiej Brytanii około 250 chłopców co roku pada ofiarą przycięcia penisa przez opadająca deskę. Wszystkie przypadki, nazwijmy rzecz po imieniu, są bardzo bolesne!

Coraz więcej małych chłopców źle wspomina szkolenia z pierwszego samodzielnego siusiania. Problem ten opisano w Wielkiej Brytanii. Wszystkiemu winne są ciężkie drewniane i ceramiczne deski klozetowe. - Dane liczbowe wskazują, że może być do 250 podobnych przypadków w roku w Wielkiej Brytanii - mówi Dr Joe Philip, z Leighton Hospital w Crewe.

Lekarz zachęca rodziców do montowania wolno opadających desek oraz rezygnacji z tych ciężkich i szybko spadających. Tymczasem... moda na ciężkie deski dociera właśnie do Polski. W warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka nie odnotowano jeszcze podobnego przypadku i oby się to nie zmieniło. Być może jest to jednak tylko kwestia czasu.

źródło: fakt.pl

Archeser

znalazła niusa na fakt.pl.

Dodaj komentarz