Złowił monstrualną "złotą rybkę"

Złowił monstrualną "złotą rybkę"Ten człowiek ma szansę  stać się gwiazdą telewizyjnych programów hobbystycznych poświęconych wędkarstwu. W trakcie wyprawy na południe Francji, 30-letni Raphael Biagini schwytał olbrzymią rybę, która miała wielkość 3-letniego dziecka. - poinformował dziennik "Daily Mail".

Ryba, którą udało się złapać Biagini'emu jest prawdopodobnie największym dotąd złowionym okazem karpia koi - udomowionego karpia, którego wielkość waha się najczęściej w granicach od 30 do 50 centymetrów.

Ryba ważyła ponad 13 kilogramów, a wyciągnięcie jej z wody okazało się prawdziwym wyzwaniem i zajęło Biagini'emu ok. 10 minut. Radości jednak nie było końca, a koledzy po fachu, którzy stali tuż obok, patrzeli na niego z zazdrością.

"Zacznijmy od tego, że na początku trudno było powiedzieć, co znajduje się na haczyku, ale wiedzieliśmy, że to będzie duże." - przyznał Biagini. "Ryba walczyła dzielnie, ale nie na tyle, by zwyciężyć."

Jeden ze świadków, zaraz po wyciągnięciu przez Biagini'ego ryby z wody przyznał, że jest to prawdopodobnie legendarna " gigantyczna złota rybka", na którą on sam polował od 6 lat.

Wszystkich zaniepokojonych losem "złotej rybki" uspokajamy. Gdy świadkowie nacieszyli się już jej widokiem, została wypuszczona z powrotem do wody. Pozostała pamiątka w postaci zdjęcia.

(rc)

źródło: niewiarygodne.pl

Theatope

znalazła niusa na niewiarygodne.pl.

1 komentarz

 
  • Bobywolf

    Hmm zdjęcie wygląda na mało autentyczne  a wręcz fake karp tej wielkości ważył by około 30 kilo poza tym karp koi  nie występuje w Europie. Totalne pomieszanie zooplataniem.  Proszę to usunąć jako kłamstwo.