"To uratowało mi życie". Miała największe piersi

"To uratowało mi życie". Miała największe piersiDotychczasowa właścicielka największych piersi świata Sheyla Hershey przeszła operację usunięcia implantów w klinice w Richmond w stanie Teksas w USA. Było to konieczne z powodu powikłań zdrowotnych kobiety po licznych operacjach plastycznych - informuje serwis myfoxny.com.

Hershey postanowiła zostać sławna za sprawą swojego ciała, kobieta przeszła ponad 30 operacji plastycznych, w tym w czerwcu 2010 roku operację powiększenia biustu, która miała miejsce w klinice chirurgii plastycznej w Brazylii.

Odważna decyzja kobiety o powiększeniu piersi do niebagatelnego rozmiaru M była podyktowana chęcią ustanowienia światowego rekordu. Po operacji wszczepienia gigantycznych implantów Hershey zaczęła poważnie chorować, stąd decyzja lekarzy o usunięciu ich z ciała kobiety.

Chirurg dr Ron Bucek i ekspert ds. chorób zakaźnych dr Shazia Gill przeprowadzili operację, która składała się z kilku etapów. Najpierw umieścili w biuście kobiety specjalne dreny, które miały odprowadzać płyny gromadzące się w wyniku obrzęku piersi, by "przygotować pole" do usunięcia implantów.

- To uratowało mi życie - relacjonowała kobieta podłączona do sieci rurek i przewodów. - jestem gotowa - mówiła przed operacją Hershey. - Zdecydowałam się na mniejsze piersi, takie, jakie mają normalne gospodyni domowe - mówiła kobieta doświadczona poważnymi komplikacjami medycznymi. - Pomimo, że uwielbiam, gdy są ogromne, moje piersi są dla mnie bardzo ważne, ale rodzina jest najważniejsza - tłumaczyła dziennikarzom kobieta powody decyzji o usunięciu implantów - czytamy w serwisie.

źródło: onet.pl

Yeatos

znalazła niusa na onet.pl.

1 komentarz

 
  • gosc

    otulila mnie piersia co wieczur