Pracowała jako prostytutka, chce uczyć w szkole

Pracowała jako prostytutka, chce uczyć w szkole30-letnia Melissa Petro została zawieszona w prawach nauczania w szkole po tym, jak wyszło na jaw, iż wcześniej pracowała jako striptizerka i prostytutka - podaje serwis dailymail.co.uk.

Kobieta, która ucząc o sztuce w nowojorskiej szkole publicznej, zarabiała rocznie 61 tysięcy dolarów, postanowiła publicznie opowiedzieć o swoich wcześniejszych przygodach życiowych.

Wideo umieszczone w internecie w październiku ubiegłego roku pokazuje, jak Petro opisuje swoje doświadczenia w pracy jako striptizerka w Meksyku, gdy miała 19 lat.

- Zrobiłem to dla pieniędzy, ale także jest prawdą, że podobało mi się to - tłumaczy w filmie. Kobieta porównała także swoją karierę nauczycielską do seksu ze swoim chłopakiem.

Ponadto, w zeszłym miesiącu Petro napisała na stronie internetowej US Huffington Post, iż: "Od października 2006 roku do stycznia 2007 roku przyjmowała pieniądze w zamian za usługi seksualne świadczone mężczyznom".

Kuratorium w Nowym Jorku zadecydowało, iż na czas prowadzenia dochodzenia Petro nie będzie miała styczności z uczniami i zostanie przeniesiona do wykonywania prac administracyjnych.

Przedstawiciele Ministerstwa Edukacji poinformowali, że sprawa została przekazana do naczelnika Biura do spraw Specjalnych Dochodzeń, Richarda Condona.

źródło: onet.pl

Dodaj komentarz