Najgłupszy złodziej Wielkiej Brytanii skazany

Najgłupszy złodziej Wielkiej Brytanii skazany38-letni Jason Williams ukradł z domu sąsiada zasłony. Został złapany, gdy powiesił je we własnym oknie. Ponieważ był recydywistą spędzi w więzieniu 2 lata i 5 miesięcy - donosi Daily Mail.

Do włamania doszło w Slough. Sąsiad Williamsa wyprowadził się z domu i pozostawił w nim jedynie kilka przedmiotów. Złodziej skorzystał z okazji i wyniósł m. in. szklanki, narzędzia, steki, popielniczki oraz zasłony.

Te ostatnie 38-latek szybko powiesił we własnym oknie. Gdy właściciel, zawiadomiony przez jednego z sąsiadów, że dom wygląda na splądrowany, przyszedł sprawdzić co się stało, zauważył swoje zasłony w oknie Williamsa. Zapytał skąd należące do niego rzeczy znalazły się w domu 38-letniego sąsiada. Gdy nie uzyskał odpowiedzi, zawiadomił policję.

Sam Williams przyznał się do winy. Za swoje wykroczenie spędzi w więzieniu 2 lata i 5 miesięcy. Powodem tak surowego wyroku jest to, że był to czwarty wyrok mężczyzny za włamanie. Od 1985 roku 38-latek był w sumie skazany 28 razy za 76 popełnionych przestępstw.
Autor: tb

źródło: onet.pl

kilomer

znalazł niusa na onet.pl.

Dodaj komentarz