Wygrała na loterii fortunę... Po raz czwarty

Wygrała na loterii fortunę... Po raz czwartyTo się nazywa szczęście. Mieszkająca  z Las Vegas kobieta po raz czwarty w ciągu 17 lat wygrała na loterii. Łączna wartość nagród, jakie udało się jej dotąd "ustrzelić" wynosi 20 milionów dolarów.

Wygrywanie olbrzymich pieniędzy staje się dla Joan Ginther rutyną. 63-letnia Amerykanka pierwszy raz cieszyła się z wygranej w 1993 r., kiedy zgarnęła główną nagrodę. Pula 11 milionów dolarów została jednak wówczas podzielona pomiędzy nią a innym graczem, do którego również uśmiechnęło się szczęście.

Kolejne zwycięstwa przyszły falowo. W 2006 r. Ginther wygrała 2 miliony dolarów, a w 2008 r. - 3 miliony dolarów. Obie te wygrane zdobyła dzięki zdrapkom. - poinformował serwis AOL.

Teraz 63-latka triumfowała po raz czwarty. Kobieta ponownie wygrała olbrzymią sumę dzięki.

Serwis "Sky News" poinformował, że dwa zwycięskie losy kobieta nabyła w tym samym punkcie  znajdującym się w miejscowości Bishop w Teksasie. Kupowała je w trakcie podróży  do rodzinnego domu, w którym nadal mieszka jej ojciec.

"Ta ostatnia wygrana musi potwierdzać, że pani Ginther jest największym szczęśliwcem wśród wszystkich graczy na świecie." - napisał serwis World Lottery News, gratulując kobiecie czwartej wygranej. "Jesteśmy ciekawi, ile pieniędzy przeznacza na kupony oraz zdrapki."

źródło: niewiarygodne.pl

Touchox

znalazła niusa na niewiarygodne.pl.

Dodaj komentarz