Szok! Mężczyzna urodzi bliźniaki

Szok! Mężczyzna urodzi bliźniaki25-letni Ruben Noe Coronado z Hiszpanii urodził się jako kobieta, ale przeszedł operację zmiany płci. Teraz spodziewa się bliźniaków - podaje "Daily Telegraph".
W czasie procesu zmiany płci zdecydował się zachować żeńskie narządy płciowe, by móc urodzić dziecko.


Na zajście w ciąże zdecydował się po tym, jak okazało się, że jego dziewczyna, która ma już dwójkę dzieci z poprzedniego związku, nie może mieć ich więcej.

Ruben Noe Coronado jest pierwszym hiszpańskim transseksualista, który spodziewa się potomstwa i - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - stanie się także pierwszym transseksualnym ojcem bliźniaków na świecie.

Jego bliźniaki mają przyjść na świat we wrześniu. Chce je wychować ze swoją partnerką 43-letnią Esperanzą Ruiz. Planują wziąć ślub zanim zostaną rodzicami.

Ruben wyznał, że to co się teraz z nim dzieje, to jak urodzić się z trzema rękoma. - Czerpiesz z nich korzyści kiedy je masz, a pozbywasz się jednej, kiedy wchodzą Ci w drogę.

Mężczyzna powiedział, że ani teraz, ani w przyszłości nie zamierza "sprzedawać" swojej historii. Przyznał jednak, że przeszło mu przez myśl sprzedanie zdjęcia siebie w ciąży. - Jeśli ja tego nie zrobię, uczyni to ktoś inny i zbije na tym fortunę – dodał.

Ruben Noe Coronado twierdzi, że stał się publicznym obiektem zainteresowania i ludzie zaczynają widzieć "transseksualną ciążę" jak coś normalnego - podaje "Daily Telegraph".

Hiszpan to nie jedyny transseksualny ojciec na świecie. Thomas Beatie, który 10 lat temu przeszedł operację zmiany płci urodził w 2008 roku zdrową dziewczynkę.

O ciąży 34 letniego Thomasa donosiły media na całym świecie. Beatie - wcześniej Tracy Lagondin - zmienił płeć w wieku 20 lat. Przeszedł operację usunięcia piersi i kurację hormonalną, ale zachował żeńskie narządy płciowe, argumentując, że "ma prawo do posiadania biologicznych dzieci". Zapłodnienie było możliwe dzięki anonimowemu dawcy spermy.

źródło: onet.pl

saurant

znalazła niusa na onet.pl. Tagi: #mężczyzna #poród #bliźniaki

2 komentarze

 
  • villemo92

    aha.

  • Klaudia63

    o kurde O.o