Jezus objawił się na... krześle?

Jezus objawił się na... krześle?Cud na jednej z francuskich wysp. Wierzący z Reunion twierdzą, że w jednym z kościołów - a dokładnie w zagłębieniach poduszki na krześle księdza - pojawił się Jezus Chrystus. Wieść o objawieniu rozniosła się bardzo szybko. Pielgrzymują tam już tysiące katolików - donosi "Dziennik".

Reunion to wyspa na Oceanie Indyjskim, położona około 700 km na wschód od Madagaskaru i 200 km na południowy zachód od Mauritiusu. Należy do Francji i ma status departamentu zamorskiego.

Tamtejsi wierni z kościoła Jezusa Miłosiernego w mieście Saint Andre twierdzą, że w zagłębianiach poduszki na krześle księdza objawiła się im twarz Syna Bożego. Jak podają lokalne gazety, pod kościół zajeżdżają dziesiątki autokarów z katolikami, którzy chcą na własne oczy zobaczyć cud.

Tłumy są tak wielkie, że księża musieli ograniczyć pobyt wiernych w kościele do kilku minut.

Przed świątynią postawiono cztery namioty, gdzie są odprawiane msze. W tym czasie trwa wymiana pielgrzymów w kościele. Ludzie się modlą, a ci którzy wychodzą potwierdzają, że widzieli twarz Jezusa.

- To nie jest cud, to znak od Boga - twierdzi miejscowy ksiądz Daniel Gavard. Biskup Reunion, Gilbert Aubry, jak na razie sprawy nie komentował.

źródło: interia.pl

Dodaj komentarz