Pijany mężczyzna jeździł 36-tonowym czołgiem po mieście

Pijany mężczyzna jeździł 36-tonowym czołgiem po mieściePolicjanci zatrzymali 49-latka, który kierował czołgiem w łódzkim Pajęcznie. Pijany mężczyzna wsiadł późnym wieczorem za stery radzieckiego pojazdu i wyjechał na ulice.

Funkcjonariusze z Pajęczna o godz. 21:40 otrzymali informację o czołgu poruszającym się po mieście. Pojechali na wskazane miejsce i zatrzymali mężczyznę, który jeździł 36-tonowym radzieckim T-55 po ul. Mickiewicza.

Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 49-latek został zatrzymany, czeka na przesłuchanie.

Pozostał problem z pojazdem. Czekał na ulicy przez całą noc. Ok. godz. 5 rano został zabrany przez lawetę. Czołg odholowano na policyjny parking.

źródło: wiadomosci.wp.pl/pajeczno-pijany-mezczyzna-jezdzil-36-tonowym-czolgiem-po-miescie-6391796740339841a

electrola

znalazła niusa na wiadomosci.wp.pl. Tagi: #czołg #pijany #Pajęczno #miasto

3 komentarze

 
 • Krokodylek13

  Dobrze, że się zatrzymał, bo mogli go poczęstować z Panzerfausta.

 • VeryBadBoy

  Bałbym się zatrzymać go, blokując drogę radiowozem.

 • Julian

  Ciekawe skąd wyjechał z koszar?jeżeli tak to jednostka była tak najeb.na jak on,nie mówiąc o biurze przepustek.

 • MrHyde

  @Julian "Policja ustaliła, że pojazd początkowo transportowany był na lawecie, która ulegała awarii. Pojazd wojskowy zdjęto z niej na czas naprawy. Kiedy ponownie miał zostać załadowany zapewne wiedziony fantazją i alkoholem 49-latek postanowił zabierając na pokład pasażera odbyć przejażdżkę ulicami Pajęczna. Czołg nie ma ubezpieczenia komunikacyjnego, a właściciel uprawnień do kierowania takimi pojazdami. 49-latek po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany."