Chciał uprawiać seks, zażył środek na erekcję dla byków. Fatalny finał

Chciał uprawiać seks, zażył środek na erekcję dla byków. Fatalny finałDo szpitala w Meksyku trafił mężczyzna, który zażył środek na erekcję, który podaje się bykom. Środek zadziałał na tyle skutecznie, że erekcja utrzymywała się przez trzy dni. Ostatecznie Don Juan "na wspomaganiu", trafił na stół operacyjny. Media nie informują, czy wcześniej doszło do zbliżenia.

Choć priapizm, czyli długotrwałe i bolesne utrzymywanie się erekcji jest dość rzadką przypadłością, to sprawa bywa naprawdę poważna. Przekonał się o tym, pragnący zachować anonimowość mężczyzna, który trafił do szpitala w meksykańskim mieście Reynosa. Utrzymujący się przez trzy dni wzwód nie był zjawiskiem samoistnym - doprowadziło do niego lekkomyślne zastosowanie środka na potencję dla byków. Pan, który chciał być jurny niczym buhaj podczas spotkania z 30-latką, zlekceważył zasady bezpieczeństwa i zażył środek przeznaczony dla zwierząt. W tym wypadku nie ma mowy o pomyłce, gdyż mężczyzna specjalnie pojechał po specyfik aż do Veracruz.

Trzydniowa erekcja spowodowała, iż mężczyzna dał radę przezwyciężyć wstyd i udał się do szpitala. Tam przeszedł operację. Lekarze nie informują, jak ona przebiegła, ani jak czuje się pacjent. Nie wiadomo również, czy zażycie środka spowodowało, iż randkę mógł zaliczyć do udanych.

(Źródło: Daily Mail)

źródło: fakt.pl/wydarzenia/swiat/chcial-uprawiac-seks-zazyl-srodek-na-erekcje-dla-bykow-fatalny-final/6c74p4c

Clarkson

znalazł niusa na fakt.pl. Tagi: #erekcja #wiagra #byki

1 komentarz

 
  • agnes1709

    :|