Kobieta włamała się do salonu fryzjerskiego, zaparzyła kawę i zasnęła

Kobieta włamała się do salonu fryzjerskiego, zaparzyła kawę i zasnęłaPara z Lęborka (woj. pomorskie) włamała się do miejscowego salonu fryzjerskiego. 31-latka wraz ze swoim towarzyszem splądrowali lokal. Mężczyzna postanowił się ulotnić, kobieta zaś rozgościła się w salonie. 31-latka umyła włosy, zaparzyła kawę, a potem...

Niecodzienne sceny w Lęborku (woj. pomorskie). Pod osłoną nocy 31-letnia kobieta wraz ze swoim towarzyszem włamali się do miejscowego salonu fryzjerskiego. Para wybiła szybę w drzwiach wejściowych i zgarnęła z kasy kwotę 1000 zł. Mężczyzna się ulotnił, z kolei 31-latka postanowiła rozgościć się w lokalu. Kobieta umyła włosy i zaparzyła sobie kawę. Mała czarna nie postawiła jej jednak na nogi i 31-latka usnęła na kanapie.

Śpiącą kobietę w salonie obudzili we wtorek rano, 11 czerwca, lęborscy mundurowi, którzy otrzymali zgłoszenie o włamaniu. Jak się okazało, 31-latka była już znana policjantom ze wcześniejszych interwencji. – Kobieta była kompletnie pijana. Miała prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – powiedziała Fakt24 asp. sztab. Magdalena Zielke z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. 31-latka została zatrzymana. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Lęborscy funkcjonariusze szukają też drugiego sprawcy włamania. 31-latka utrzymuje, że nie zna mężczyzny i poznała go przez przypadek. Właściciel salonu wycenił straty na 5000 zł.

źródło: fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/lebork-kobieta-wlamala-sie-do-salonu-fryzjerskiego-i-zasnela-zlodziejka-zatrzymana/m3rw17m

Dodaj komentarz