Pijany kierowca poprosił policjanta o zatankowanie auta

Pijany kierowca poprosił policjanta o zatankowanie autaKontrolą drogową zakończyło się spotkanie 40-letniego Jacka G. z policjantem ruchu drogowego na stacji benzynowej. Mężczyzna poprosił policjanta, który tankował nieoznakowany radiowóz, aby ten zatankował również jego samochód. Jak się okazało, mężczyzna był pijany i pomylił policjanta z pracownikiem stacji.

Policjanci wczoraj około godziny 21, przed zakończeniem służby tankowali na stacji benzynowej przy ul. Nowodworskiej w Elblągu służbowy radiowóz z wideorejestratorem. W pewnym momencie na stację wjechał ford escort. Kierujący nim mężczyzna zatrzymał się przy umundurowanym policjancie i poprosił go o zatankowanie do pełna gazem.

Mężczyzna pomylił policjanta z pracownikiem stacji. Jak się później okazało Jacek G. był pod wpływem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie. 40-latek miał już wcześniej orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami za jazdę po pijanemu. Teraz może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: elblag.wm.pl

2 komentarze

 
  • Margerita

    No nieźle

  • Filipexor

    UUU smutne  :sad2: