Mężczyzna w ciąży urodził dziewczynkę

Mężczyzna w ciąży urodził dziewczynkę"Mężczyzna w ciąży", czyli Thomas Beatie w niedzielę urodził swoje pierwsze dziecko - ujawniły amerykańskie media. Mama-tata i córeczka czują się dobrze.

Thomas i mała panna Beatie przebywają w szpitalu w Bend w stanie Oregon. Poród odbył się siłami natury - dowiedziała się stacja ABC News z źródła w szpitalu St. Charles Medical Center w Bend. Jednak według innych doniesień, Thomas przeszedł cesarskie cięcie - informuje BBC.

34-letni Thomas Beatie przyszedł na świat jako kobieta. Później przeszedł operację zmiany płci i zachowując część żeńskich organów, stał się mężczyzną. Od kilku lat Thomas jest żonaty. Ponieważ jego żona Nancy nie może mieć dzieci, zdecydował się na sztuczne zapłodnienie.

Wiadomość o "mężczyźnie w ciąży" w kwietniu obiegła światowe media. Thomas wystąpił nawet w popularnym talk-show Oprah Winfrey. Zdradził wtedy, że od dawna marzył o posiadaniu dziecka. Teraz to marzenie się spełniło.

źródło: gazeta.pl

Kanter

znalazł niusa na gazeta.pl. Tagi: #mężczyzna #ciąża

3 komentarze

 
  • AlexAthame

    Moja żona też urodziła dziewczynkę.Zawsze chciała mieć dziecko. Jest kobietą i zachowała kobiece narządy wewnętrzne.Zewnętrzne też  :yahoo:

  • Margerita

    :smh:

  • Roxy

    Boże, jak to dziecko będzie się do tego w przyszłości przyznawać? Obciach ever.