"Lepiej patrzeć na ładną dziewczynę niż być gejem"

"Lepiej patrzeć na ładną dziewczynę niż być gejem"Uwikłany w kolejny skandal obyczajowy premier Włoch Silvio Berlusconi powiedział, że lepiej patrzeć na piękną dziewczynę niż być gejem. Tak odniósł się do kolejnych rewelacji prasowych o przyjęciach w jego domu, także z udziałem nieletniej.  

Szef włoskiego rządu podczas wizyty na targach motoryzacyjnych w Mediolanie oświadczył: "Czasem zdarza mi się przerwać pracę i popatrzeć na twarz ładnej dziewczyny, lepiej patrzeć na ładną dziewczynę niż być gejem".  

Słowa te to także zawoalowany przytyk pod adresem popularnego polityka włoskiej lewicy, przewodniczącego władz regionu Apulia Nichi Vendoli, zadeklarowanego homoseksualisty.  

Komentując falę artykułów prasowych o Marokance, znanej jako Ruby, która dzięki interwencji kancelarii premiera nie trafiła do ośrodka dla nieletnich mimo zarzutu kradzieży, Berlusconi stwierdził: - Nie czytajcie więcej gazet, bo one oszukują. Zobaczycie, że w tej sprawie będzie tylko burza na papierze - dodał włoski premier.  

Ponownie wyraził też przekonanie, że jego rząd będzie pracować do końca kadencji w 2013 roku.

źródło: interia.pl

moniwore

znalazł niusa na interia.pl. Tagi: #gej #dziewczyna

Dodaj komentarz