Barack Obama na chińskim festiwalu seksu. Jako gumowa lalka

Barack Obama na chińskim festiwalu seksu. Jako gumowa lalkaBarack Obama stracił miłość Amerykanów, co ci pokazali w ostatnich wyborach do Kongresu. Ale prezydent USA nie musi się martwić - są wciąż ludzie, którzy go kochają. Po drugiej stronie globu, w Państwie Środka - pisze "Daily Telegraph".

Ósmy Festiwal Kultury Seksualnej w południowochińskim mieście Guangzhou cieszył się ogromną popularnością. A jednym z najchętniej oglądanych i fotografowanych obiektów była podobizna prezydenta USA - donosi "DT". Starannie wyrysowana na gumowej lalce, "ubranej" w czerwony krawat i czarny garnitur. Za jedyne 30 juanów (3 dolary) mógł ją zobaczyć - w otoczeniu gumowych blond piękności - każdy dorosły Chińczyk. A według organizatorów festiwal odwiedziły "dziesiątki tysięcy" ludzi.

Obama i Mao na koszulkach

Barack Obama cieszy się w Chinach dużą popularnością, a t-shirt z grafiką przedstawiającą skrzyżowanie twarzy amerykańskiego prezydenta z twarzą słynnego chińskiego komunistycznego przywódcy Mao Tse Tunga sprzedaje się świetnie. Sportretowanie Obamy w tak kontrowersyjny sposób wywołało złośliwe komentarze chińskiej blogosfery - pisze "DT".

A może lalkę z twarzą Mao?

- Jak można było ustawić prezydenta USA za tymi innymi, kiepskimi lalkami? W końcu to szef wielkiego państwa - pisali internauci. Inni proponowali stworzenie kolejnej lalki - tym razem przedstawiającej Przewodniczącego Mao.

źródło: gazeta.pl

Caribaze

znalazła niusa na gazeta.pl.

1 komentarz

 
  • Margerita

    :eek: