Kobieta skarży operatora, bo rachunek ujawnił jej zdradę

Kobieta skarży operatora, bo rachunek ujawnił jej zdradę37-letnia Kanadyjka pozwała do sądu swojego operatora telefonii komórkowej po tym, jak z rachunku za telefon mąż dowiedział się o jej niewierności, co zakończyło się separacją - powiadomiły we wtorek kanadyjskie media.

Gabriella Nagy żąda od spółki Rogers Wireless 600 tys. dolarów kanadyjskich (około 1,9 mln zł) odszkodowania za złamanie warunków umowy i naruszenie jej prywatności. "Zaufałam tej firmie, podając jej prywatne informacje" - żali się.

Kobieta zarzuca operatorowi, że dołączył rachunek za jej telefon komórkowy, który wcześniej przychodził na jej nazwisko, do faktur za nowe usługi (telefon stacjonarny i internet), które w czerwcu 2007 r. zamówił jej mąż.

Dzięki temu, mógł on przejrzeć wykaz połączeń Nagy, w którym zaniepokoił go powtarzający się często nieznany mu numer. Jak się okazało, należał do mężczyzny, który przyznał się do kilkutygodniowego romansu z jego żoną. Po tym incydencie mąż zostawił Nagy i dwójkę ich dzieci.

W rozmowie z dziennikiem "National Post" Kanadyjka tłumaczy, że domaga się od Rogers Wireless tak wysokiego odszkodowania, ponieważ wydarzenia te wywołały u niej rozstrój emocjonalny, przez co z kolei straciła pracę.

Firma argumentuje, że skonsolidowała rachunki małżeństwa Nagych na ich prośbę. "Nie możemy ponosić odpowiedzialności za prywatne decyzje naszych klientów" - powiedziała Kathy Murphy, rzeczniczka Rogers Wireless.

źródło: interia.pl

Touchox

znalazła niusa na interia.pl.

Dodaj komentarz