"Kaczka po smoleńsku" na opakowaniu chipsów

"Kaczka po smoleńsku" na opakowaniu chipsówKolejny skandal wokół katastrofy Tu-154 pod Smoleńskiem. Producent znanej marki chipsów Crunchips ogłosił konkurs na projekt opakowania swojej ulubionej przekąski. Jak donosi TVN 24, wśród tysięcy zgłoszonych prac znalazł się projekt z wizerunkiem nieżyjącego prezydenta Lecha Kaczyńskiego i napis: "Kaczka po smoleńsku".

W konkursie "Zaprojektuj imprezowe opakowanie", zorganizowanym przez producenta chipsów Crunchips, pojawił się kontrowersyjny projekt "Kaczka po smoleńsku". Co ciekawe projekt zajął drugie miejsce w głosowaniu internautów.

Kiedy sprawa ujrzała światło dzienne, praca została usunięta. - Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Pomimo bieżącego monitoringu, na stronie www konkursu został umieszczony projekt niezgodny z regulaminem. Projekt został usunięty ze strony internetowej i wykluczony z konkursu. Podjęliśmy także dodatkowe działania zabezpieczające stronę konkursową przed pojawianiem się podobnych projektów. Umieszczenie każdego nowego projektu poprzedzone będzie akceptacją administratora - powiedział w rozmowie z TVN24 Paweł Kwieciński, koordynator ds. komunikacji firmy Lorenz Bahlsen.  

To nie pierwszy skandal wokół tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Tuż obok Wawelu, gdzie pochowana jest para prezydencka zawisł banner reklamowy z napisem "zimny Lech", a następnie powieszono billboard z napisem "Ożyj i zwyciężaj".

(tw)

źródło: wiadomosci.wp.pl/kaczka-po-smolensku-na-opakowaniu-chipsow-6032722223645825a

weble

znalazła niusa na wiadomosci.wp.pl. Tagi: #Chipsy #Kaczka

Dodaj komentarz