"Erotyczny sport" na igrzyskach olimpijskich?

"Erotyczny sport" na igrzyskach olimpijskich?Działacze propagujący taniec na rurze chcą wprowadzić tą wyjątkową dyscyplinę do programu Igrzysk Olimpijskich. Jak donosi TVN24, popularyzatorzy tego tańca chcą już zaistnieć na najbliższej olimpiadzie.

Jeszcze do niedawna kojarzył się wyłącznie z nocnymi klubami ze striptizem, ale z roku na rok zyskał coraz większą popularność i to nie wśród panów, ale pań. Mowa o tańcu na rurze.

Zawodniczki i zawodnicy owej dyscypliny mają już swoje mistrzostwa świata. Teraz pragną pójść dalej i chcą, by taniec ten był obecny już na Igrzyskach Olimpijskich, które odbędą się w 2016 roku w Rio De Janeiro.

Ten rodzaj tańca erotycznego, szczególnie rozpowszechnionego w klubach ze striptizem, ma wielu zwolenników zwłaszcza wśród męskiej części publiczności.

Działacze międzynarodowej federacji tańca na rurze przekonują, że ich dyscyplina w niczym nie ustępuje innym dyscyplinom sportowym, ale by taniec na rurze zyskał status olimpijski, musi wyrazić na to zgodę Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Taniec na rurze łączy w sobie elementy fitness i wyodrębnił się ze wspomnianego już tańca erotycznego kojarzonego z klubami dla panów.

Autor: JS

źródło: tvn24.pl

Criblaph

znalazł niusa na tvn24.pl.

Dodaj komentarz