Złodziej idiota na facebooku

Złodziej idiota na facebookuTrzeba mieć "mózg sprawny inaczej", żeby podczas włamania do domu odpalić komputer właściciela, by wrzucić na facebooka swoje zdjęcie. Tak zrobił pewien złodziejaszek z USA!

Młody bandyta okradł dom Marca Fishera – dziennikarza "Washington Post". Na fotografii włamywacz jest ubrany w kurtkę dziennikarza i trzyma zwitek pieniędzy ukradziony z jego domu.

Nie do końca jest jasne, jak złodziej umieścił to zdjęcie w sieci - czy zrobił to celowo (jeśli tak, to jest jednym z głupszych bandytów w historii USA) czy przez przypadek (niektóre laptopy z wbudowanymi kamerami można zaprogramować tak, żeby robiły zdjęcia zaraz po ich odpaleniu i wysyłały je na serwer, ale nie na facebooka).

Wiele wskazuje na to, że złodziej chciał umieścić foto na swoim profilu, ale był tak nieobyty z komputerami, że powiesił je na tablicy na profilu okradanego dziennikarza! Zaraz potem opuścił okradane mieszkanie zabierając ze sobą: laptop, iPod, bony oszczędnościowe i pieniądze - podaje portal polskieradio.pl

Do kradzieży doszło 10 grudnia w piątek pomiędzy godziną 10 a 12.45. Złodziej dostał się do mieszkania przez drzwi do piwnicy. - Wiele widziałem, ale to najgłupszy przestępca z jakim miałem do czynienia – skomentował sprawę oficer policji Kyle Roe.  

Teraz bandyty szukają wszyscy internauci. Jego złapanie to tylko kwestia... czasu.

źródło: fakt.pl

tetrablic

znalazł niusa na fakt.pl.

1 komentarz

 
  • Bobywolf

    BLM nie protestuje?