Szok! Zobacz, co ludzie robią w łóżku?

Szok! Zobacz, co ludzie robią w łóżku?Niestety. Zamiast baraszkować z partnerem czy partnerką, coraz częściej w łóżku młode pary... serfują w sieci. A wszystko przez uzależnienie od facebooka i coraz powszechniejsze laptopy i netbooki.

Aż 72 proc. dorosłych mieszkańców Wielkiej Brytanii tuż przed zaśnięciem korzysta z komputera. Cierpi na tym ich sen - pisze portal mojawyspa.co.uk. A skoro młodzi Brytyjczycy nie mają czasu na sen, to i brakuje im czasu na seks. Średnio przed zaśnięciem spędzają 16 minut w sieci, leżąc w łóżku. Najczęściej logują się wtedy do facebooka. Robia zakupy online, albo płacą zaległe rachunki.

A tymczasem: - Dorośli nie zdają sobie sprawy, że korzystanie z komputerów, telefonów komórkowych czy innych gadżetów elektronicznych przed zaśnięciem źle wpływa na sen – mówi dr Michael Hastings z Medical Research Council w Addenbrooke's Hospital Cambridgeshire cytowany przez mojawyspa.co.uk. - Światło z komputerów i telefonów komórkowych w nocy uniemożliwia organizmowi szybkie zaśnięcie, a mózgowi regenerację, w efekcie czego śpimy krócej i nie odpoczywamy.

źródło: fakt.pl

electrola

znalazła niusa na fakt.pl.

Dodaj komentarz