13-latka poraził piorun. 13-ego w piątek o 13:13

13-latka poraził piorun. 13-ego w piątek o 13:13I jak tu nie wierzyć w przesądy? Do dziwacznego wypadku doszło w hrabstwie Suffolk.

Nastoletni chłopiec oglądał pokazy lotnicze zorganizowane w ramach Seafront Air Festival, kiedy w pewnym momencie poraził go piorun. Świadkami zdarzenia byli m.in. obecni na imprezie sanitariusze. Kiedy jeden z nich spojrzał na zegarek była dokładnie godzina 13:13... A dokładniej - był piątek 13-ego, godzina 13:13. Jak się zaś później okazało, ofiarą był 13-letni chłopak.

"Niewielkiemu poparzeniu uległo ramię chłopca, ale został przewieziony do szpitala i jego rekonwalescencja przebiega dobrze." - powiedział Jason Gillingham - pracownik pogotowia i jeden ze świadków zdarzenia.

13-latek nie był jedyną ofiarą pioruna. Oprócz niego rażony został inny nastolatek oraz kobieta. W ich przypadku hospitalizacja nie była jednak konieczna.

Wypadek miał miejsce podczas manewrów wykonywanych przez Zespół Akrobacyjny Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii. Pokazom zorganizowanym w mieście Lowestoft towarzyszyły intensywne opady deszczu. - podał brytyjski dziennik.

(rc)

źródło: niewiarygone.pl

Kanter

znalazł niusa na niewiarygone.pl.

Dodaj komentarz