Uprawiając seks spadła z dachu. Upadek z 18 metrów

Uprawiając seks spadła z dachu. Upadek z 18 metrówCzy ktoś jeszcze pamięta parę kochanków z Lubeki w Niemczech, którzy uprawiając seks wylecieli przez okno? Teraz podobny wypadek wydarzył się w brytyjskim mieście Aberdeen. Tym razem w podobnej sytuacji nieszczęście spotkało jedynie kobietę. Powiedzenie, że "nieszczęścia chodzą parami" nabrało ostatnio zupełnie nowego sensu.  

Brytyjski serwis "Metro" poinformował, że para dwudziestolatków zabawiała się w najlepsze, kiedy obojgu przyszedł nagle do głowy przedziwny pomysł - rozbili okno w znajdującym się na trzecim piętrze pomieszczeniu, a następnie wspięli się na dach. Tam rozebrali się do rosołu i dalej w najlepsze baraszkowali. Niestety, w pewnym momencie coś poszło nie tak - w czasie ich zabawy uszkodzeniu uległ dach i niewiasta przeleciała przez wyrwę, która w nim powstała. Brytyjka spadła z wysokości 18 metrów, lądując dopiero w znajdującym się na niższym poziomie sklepie fotograficznym.  

Na miejsce zdarzenia natychmiast zjechały się służby ratunkowe - policja, pogotowie oraz straż pożarna. Szczęście w nieszczęściu, w wyniku incydentu zabawowa dama odniosła jedynie niewielkie obrażenia.  

"Bóg jeden raczy wiedzieć, dlaczego uznali to za dobry pomysł. " - mówi budowniczy, który znajdował się nieopodal miejsca zdarzenia. "Przez nich będę miał teraz więcej pracy, bo muszę naprawić okno, które uszkodzili.

źródło: niewiarygone.pl

Visip

znalazł niusa na niewiarygone.pl.

1 komentarz

 
  • Margerita

    :smh:  :lmao: sex to ludziom już do głowy uderza